Kurz lezení na skalách

Jste úplný nováček nebo zapálený začátečník v lezení? Vyrazte na kurz skalního lezení pod dohledem certifikovaného instruktora.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

novinka
novinka

Na co se budete těšit

Láká vás skalní lezení, ale nevíte jak začít a co byste měli vědět? Vyrazte na čtyřhodinový kurz lezení v Brně a okolí s certifikovaným instruktorem. Naučíte se navázat na lano a jak jistit, seznámíte se s prostředím skalního terénu a horolezeckou výstrojí. Vylezete si svoje první cesty a také se dozvíte o základních lezeckých disciplínách. Kurz je vhodný pro začátečníky anebo ty, kteří si vyzkoušeli lezení na umělé stěně a chtějí se posunout dál. Pronikněte do populárního sportu lezení bezpečně, pod dohledem zkušeného, certifikovaného instruktora a překonejte sami sebe! Domů si odnesete horu plnou vědomostí, nových zkušeností a třeba také nový koníček.

Co se bude dít?

Účastník si rezervuje datum a čas zážitkového lezení. V domluvený čas se dostaví na místo setkání a předloží zážitkový poukaz. Na místě proběhne instruktáž a účastníci dostanou horolezeckou výstroj.

Co zážitek obnáší?

4 hodiny s certifikovaným instruktorem, půjčení základního lezeckého vybavení (sedací úvazek, helma, lano, jistítko).

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku, lezecké boty (v jednoduchém skalním terénu je možné bez obtíží lézt v běžných sportovních botách)

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný jako divák.

Počasí

Má vliv – nekoná se v případě špatného počasí (déšť, silný vítr).

Oblečení

Pohodlné sportovní oblečení, , běžné sportovní boty (nejlépe s dobrou podrážkou)

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav.

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Novinka
Novinka

Blansko

od 4 100,-


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Pec pod Sněžkou

od 1 400,-

Nejprodávanější

Únětice u Prahy

1 890,-

Nejprodávanější

Děčín

1 400,-

Sněžník

1 990,-

Netolice

od 1 200,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.