Mám poukaz |Kominíkem na zkoušku

To, že kominíci nosí štěstí, ví každé malé dítě.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

To, že kominíci nosí štěstí, ví každé malé dítě. Jak vzít správně do ruky štětku a dát do pucu zanesený komín, to ví už ale málokdo. Prožijte celý den v kominickém mundůru a obličejem od sazí. Nebudete litovat. Aby byl zážitek ještě zajímavější, svěříme vás do rukou nejzkušenější české kominici, která vás provede všemi nástrahami tohoto poctivého řemesla a zároveň vás seznámí s jeho historií a současností. Vylezte na komín, zhluboka se nadechněte, rozhlédněte se po kraji a pusťte se do práce!

Co se bude dít?

Po příjezdu na místo předáte svůj zážitkový poukaz a převlečete se do kominického oblečení (kominická čepice, kominické kalhoty a bunda + veškeré kominické pracovní vybavení). Následuje proškolení bezpečnosti a stručné teoretické seznámení se s prací kominíka. Dokument o školení podepíšete. Po domluvě s kominicí si budete moci vybrat z nabídky komínů dle náročnosti, na kterou se účastník cítí (vnitřní prostory budov, nebo lezení po střechách či dokonce vysokých komínech). Na místě kominice nejprve vysvětlí, jak správně komín vyčistit a co všechno obsahuje práce kominíka. Čištění komína pak bude už jen na Vás. Při práci se také dozvíte zajímavé informace o historii kominictví a příběhy z praxe. Po skončení „šichty“ Vás kominice odveze zpět na základnu, kde je možné se převléknout a umýt. Na závěr obdržíte certifikát o absolvování zážitku (podepsaný kominicí Martinou) a upomínkový předmět.

Co zážitek obnáší?

1 – 2 hodiny kominické práce (teoretická i praktická část), seznámení se s prací kominíka a historií kominictví, čištění komínů a dalších prací, které kominíci při své profesi vykonávají, přesun s kominicí na místo čištění komínů a zpět, kominická čepice, figurka kominíčka, fotografie při práci (předána bude na flash disk, který si přinesete s sebou), Certifikát o absolvovaní kominického zážitku.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání (na základnu), služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný, ale nemůže přímo vstoupit na střechu nebo jiná nebezpečná místa.

Počasí

Nemá vliv

Oblečení

Pevná obuv, ostatní Vám bude zapůjčeno

Na co určitě nezapomenout

OP či jiný doklad totožnosti, zážitkový poukaz.

Poznámka

Minimální věk účastníka je 18 let. Civilní oblečení a osobní věci je možné si uschovat ve skřínce u kominice. Odvoz od základny na konkrétní komíny podle zvolené obtížnosti zajištěn autem. Vše do 10 minut autem od základny. Zážitku se mohou účastnit až 4 klienti najednou.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Příznivý zdravotní stav, bez pohybových zdravotních omezení, minimální věk 18 let.

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Praskolesy

od 3 900,-


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.