Mám poukaz |Zážitkový kurz malování

Nemusíte vládnout uměním malovat, abyste si vytvořili svůj vlastní obraz.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Nemusíte vládnout uměním malovat, abyste si vytvořili svůj vlastní obraz. Se vším Vám poradíme a uděláme Váš zážitek nezapomenutelným. Vlastnoručně namalovaný obraz si na závěr zážitku odnesete domů spolu se skvělými vzpomínkami. Za tři hodiny skvělé zábavy v unikátním prostředí vytvoříte dílo, o kterém se Vám ani nesnilo. Naše lektorky z Vás profesionály sice neudělají, ukáží Vám však finty a dají užitečné rady, jak malovat a to od držení štětce, nanášení barev a výběru objektu až po reálné malování. Možná Vás ještě napadne, co na sebe. Možná něco starého? Vůbec ne! Tento večer patří Vám a bude pro Vás jedinečným zážitkem v elegantním prostředí. Vezměte si to, v čem se budete cítit příjemně a třeba i výjimečně. Dáme Vám zástěru, která oblečení ochrání a udrží v čistotě. Užijte si zážitkový večer malování ArtMoment v příjemném kolektivu a štětcem v ruce v jedné z restaurací: Vnitroblock, Sacra Restaurant, Spojka Karlín.

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předložíte svůj zážitkový poukaz. Ve skvělém prostředí s námi strávíte tři hodiny času, za které zvládnete vytvořit a dokončit svůj obraz. Nejprve se s Vámi přivítáme a usadíme Vás na místo, kde již bude vše připraveno. Po usazení pro Vás máme welcome drink — Prosecco, víno, nebo nealkoholický nápoj dle výběru. Poté, co si vyberete předlohu, Vám naše lektorky vše vysvětlí a dají užitečné rady pro začátek. Barvy Vám také připravíme a dáme zástěru, díky které se neušpiníte od barev. Po dobu celého kurzu bude prostor pro Vaše individuální dotazy a konzultaci. Během celého večera je za úhradu k dispozici delikátní jídelní a nápojový lístek restaurace a příjemná obsluha. V průběhu, ale i po dokončení Vašeho uměleckého díla Vám uděláme skvělé fotky. Na konci Vám obraz bezpečně zabalíme a vše po Vás rádi uklidíme.

Co zážitek obnáší?

3 hodinový kurz malování, který zahrnuje:
welcome drink — Prosecco, víno, nebo nealkoholický nápoj dle výběru,
plátno na rámu o rozměrech 40 x 50 cm,
rychleschnoucí akrylové barvy s vynikající kryvostí a intenzitou odstínu,
připravený malířský stojan, štětce, tužky a ostatní výtvarné potřeby,
široká škála předloh rozdělených podle obtížnosti,
naše lektorky Vás provedou kurzem od začátku do konce a zaručí zábavu na celý večer,
konzultace a rady od profesionálních umělců,
jedinečné prostředí se skvělou atmosférou a elegantním designem,
večer plný zábavy a radostných vzpomínek, na který budete dlouho vzpomínat,
Vaše umělecké dílo, které bezpečně zabalíme, aby se nepoškodilo cestou domů,
skvělé fotografie, které uloží Vaše vzpomínky navždy.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, konzumaci jídla a nápojů nad rámec balíčku, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Oblečení

Možná si říkáte, že něco starého… Vůbec ne! Tento večer patří Vám a na ochranu oděvu budete mít k dispozici lehkou zástěru.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Aby se zážitek konal, je nutné naplnit minimální kapacitu 8 osob. Skupinu tvoří maximální počet 16 osob.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Pro koho

K jaké příležitosti

Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.