Degustace se sommelierem a malování vínem

Co takhle spojit vášeň pro víno s kurzem malování?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

nejprodávanější

Na co se budete těšit

Občas to chce přidat do tvoření trochu koření – třeba kapku vína. V ArtMoment se rozhodli malování posunout ještě dál a nyní vám přináší zážitek, který navnadí všechny vaše smysly. Užijte si příjemnou degustaci vín se sommelierem a namalujte vlastní obraz. Víno se pro vás stane prostředkem tvoření, barvou a inspirací. Malovat budete podle vámi vybraných předloh a u tvoření s radostí degustovat.

Co se bude dít?

Při ArtWine vám víno naservírují nejen k degustaci, ale i jako barvu k tvoření. A než stihnete říct Sauvignon nebo Rizling, váš vlastní obraz je na světě! Že si to nedokážete představit? O to větší zábava a překvapení to pro vás bude. Ničeho se nemusíte bát. Ve vinárně již na vás bude čekat vše připravené. Malovat budete podle pečlivě vybraných předloh, které se k této technice malování hodí nejlépe. Celým zážitkem vás navíc provedou profesionální lektoři a lektorky, kteří vám poradí, jak na to. Kromě malování si užijete i ochutnávku vín se someliérem. Dozvíte se spoustu zajímavých informací a vyzkoušíte hned několik degustačních vzorků.

Co zážitek obnáší?

Veškeré výtvarné potřeby.
široký výběr předloh,
individuální rady a konzultace od lektorů*ek,
degustace vín se someliérem,
vaše vlastní umělecké dílo,
profesionální fotografie,
jedinečný zážitek v okouzlujících prostorech.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný jako divák, místo není zaručeno.

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Oblečte si, v čem se cítíte nejlépe. Zašpinění svého oblíbeného oblečení se bát nemusíte, na místě dostanete k zapůjčení elegantní zástěru.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz. Občanský průkaz pro ověření věku.

Poznámka

Z pochopitelných důvodů, je tento zážitek ArtMoment výjimečně až od 18+ let. Kromě této podmínky, může zážitkové malování absolvovat prakticky kdokoli. Všechny zážitky ArtMoment jsou designované tak, aby je zvládli i ti, kdo s malováním nemají žádné zkušenosti.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Zážitek je přístupný od 18+ let. Kromě této podmínky, může zážitkové malování absolvovat prakticky kdokoli. Všechny zážitky ArtMoment jsou designované tak, aby je zvládli i ti, kdo s malováním nemají žádné zkušenosti.

Pro koho

K jaké příležitosti

Darina

Zážitková Darina hodnotí

Měla jsem šanci vyzkoušet malování vínem a bylo to pohodově strávené odpoledne. Den začal degustací výběrových vín, kde nás sommelier provedl světem vína, což bylo samo o sobě super. Po této úvodní části přišlo na řadu samotné malování. Místo tradičních barev jsme dostali svařené víno, které jsme používali jako inkoust na čtvrtku. Malování vínem je trochu jako malování s vodovkami. Bylo fascinující sledovat, jak se barvy mísí a papír je absorbuje, vytvářející sytější odstíny při každém novém nátěru. A výsledek? Krásná, abstraktní díla, která jsme si mohli odnést domů. Byl to nejen skvělý způsob, jak strávit nedělní odpoledne s kamarádkou, ale také skvělá příležitost, jak se něčemu novému naučit. Nezapomeňte, že i když nejste umělec, s vínem v ruce se stane každý tah štětcem mistrovským dílem!

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.