SpeleoFerrata v Moravském krasu

Zábava a dobrodružství.

 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

15% sleva

Na co se budete těšit

Zábava a dobrodružství. Vstupte do běžně nepřístupných jeskyní a objevte taje a kouzla podzemního světa. Trasu nejlépe vystihují fotografie ve fotogalerii přímo u zážitku na našem webu. S horolezeckým sedákem, v přílbě, s čelovkou a v kombinéze objevte mystické jeskyně Moravského krasu. Prolezte tajemné "katakomby" a proplazte se labyrinty chodeb plné přírodních překážek. S propoceným tričkem a spokojeným úsměvem ze svého výkonu budete speleoferratou nadšeni. Nechte na sebe dýchnout dobrodružství podzemního světa – světa zvuků přírody a lidského ticha. Světa, ze kterého čiší respekt a pokora……

Co se bude dít?

Po příjezdu na místo setkání předáte instruktorovi zážitkový poukaz a bude následovat seznámení s programem, bezpečnostní školení a instruktáž. Délka programu: 15 - 20 min školení dle vel. skupiny, 15 min. příprava, 120 min. program v jeskyni. Následně dostanete k dispozici potřebné vybavení (kombinézu, přilbu, čelovku, úvazek). Akce trvá 2 hodiny a je ukončena v místě setkání. Termíny jsou obvykle: sobota 10, 14 a 17 hodin a po naplnění i neděle 10, 13:30 a 17 hodin. Obtížnost trasy je vedena jako C/D. Abyste mohli zážitek absolvovat celý, absolvujete hned na začátku trasy místo tzv."Utržené splachovadlo", které je nutné překonat. Pokud se vám to nepodaří, nemůžete absolvovat zbytek trasy z důvodu ohrožení sebe sama, druhých i celého průběhu akce.

Co zážitek obnáší?

2 hodinový zážitek - trasu v jeskyni s průvodcem (instruktorem),
zapůjčení veškerého vybavení:
přílba, elektrické světlo, kombinéza, sedací úvaz, ferratový set s karabinami.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Není možný.

Počasí

Má vliv.

Oblečení

Outdoorové, sportovní obuv.

Na co určitě nezapomenout

OP, zážitkový poukaz, sportovní obuv.

Poznámka

Doporučený minimální věk účastníka je 15 let. Maximální váha není stanovena avšak minimální průlez má rozměr 35 x 61 cm. V případě, že je účastník mladší 18 let, je nutný doprovod odpovědné osoby. Rezervace je nutné uskutečnit nejdéle 2 týdny před požadovaným termínem. Minimální počet osob pro konání zážitku jsou 3, maximální pak 10. Závazně sjednaný termín lze zrušit bez stornopoplatků 30 dní předem. *) Děti do 15 let se nemohou účastnit skupinových akcí - pouze varianty Rodinné sólo nebo "Sólo pro 2". Děti do 15 let narušují specifickou atmosféru skupinového vstupu. Na věkového omezení platí nulová tolerance - pokud dítě do 15 let na vstup dorazí - vstup mu bude odepřen a poukaz propadne. Pro uzavřený vstup (Akce Rodina nebo Sólo pro 2) platí, že ke každému dítěti by měl být dospělý, neboť část trasy se jde tzv. rozporovou neboli komínovou metodou (rozpor záda a nohy mezi stěnamí jeskyně - což je pro menší dítě komplikované a dospělí mu musí pomoci).

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Zážitek není vhodný pro osoby trpící klaustrofobií a pro osoby s omezením pohybového aparátu. Maximální váha není dána, avšak pozor - minimální průlez má rozměr 35 x 61 cm. Program tak není vhodný pro objemově nadprůměrné osoby a osoby s výraznou nadváhou. Trasa je vhodná pro sportovně založené osoby, obtížnost C/D. Jedná se o lezeckou a dobrodružnou trasu.

Pro koho

K jaké příležitosti

Na co se ptáte nejčastěji?

 • Otázky a odpovědi

  Q: Je možné zážitek absolvovat i v anglickém jazyce?

  A: Ano, to není problém. Nahlaste tento požadavek při rezervaci termínu.

Hodnocení zážitku

4.9 (61 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Ověřeno Darinou 15% sleva Náš tip

Ostrov u Macochy

2 780,- od 2 345,-

Ostrov u Macochy

1 445,-


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Pec pod Sněžkou

od 1 400,-

Únětice u Prahy

1 890,-

Sněžník

1 990,-

Netolice

od 1 200,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.