Kurz parkouru s Tomášem Zonygou

Chtěli byste se vy nebo vaše ratolesti pohybovat jako superhrdinové ve filmu?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Chtěli byste se vy nebo vaše ratolesti pohybovat jako superhrdinové ve filmu? Máte možnost si zatrénovat s jedním z nejlepších parkouristů u nás a načerpat inspiraci nejen pro pohyb, ale i pro přístup k životu. Tomáš Zonyga patří mezi průkopníky parkouru u nás, ať už jako aktivní sportovec, nebo jako trenér. Spoluzaložil několik parkourových hal v ČR, první parkourové tábory, lektoruje budoucí trenéry a napsal o parkouru dvě knihy. Od roku 2016 se pravidelně umísťuje na předních příčkách v parkourových soutěžích, kde mimo jiné získal titul mistra republiky 2019 a nominoval se k účasti na Olympiských hrát v Tokiu, kde měl být parkour ukázkovým sportem. Na jeho cestě za vítězstvím ho nezastavil ani težký úraz páteře v roce 2013, naopak ho, jak sám popisuje v mnoha aspektech “zocelil”.

Co se bude dít?

S trenérem se potkáte na recepci parkourové haly In Motion Academy a předložíte poukaz. Pro převlečení do sportovního můžete využít šaten. Společně se rozcvičíte a následně se pustíte do tréninku, který lze přizpůsobit vašim přáním. Zážitek je vhodný pro všechny, ať už máte zájem o seznámení s parkourem, zdolávání vysokých zdí či rovnou trénink akrobacie a nebo překonávání strachu z výšek.

Co zážitek obnáší?

90 minut tréninku v parkourové hale s Tomášem Zonygou,
1x kniha Deník parkouristy (s věnováním).

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný jako divák.

Oblečení

Sportovní + pohodlná obuv s gumovou podrážkou.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Minimální věk pro absolvování zážitku je 6 let.

Jak uplatnit benefity?

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.