Originální kreativní workshop

Na den sklářem - tvoření figurek a vinutek

Vyzkoušejte si tradiční sklářské řemeslo.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Vyzkoušejte si tradiční sklářské řemeslo. Tvoření figurek či vinutek u sklářského kahanu pod vedením zkušených sklářů s více jak 30 letou praxí v oboru. Objevte v sobě kreativního ducha a poznejte tajemství tvarování skla.Na tomto rozsáhlém jednodenním workshopu se detailně seznámíte s tvorbou figurek. Po pár hodinách výuky budete schopní sami si vyrobit skleněné zvířátko. Zkusit můžete i originální vinutou perli – vinutku či si zhotovit šperk, kterým uděláte radost sobě či blízké osobě.

Co se bude dít?

Kurz začíná seznámením se s prostředím, bezpečnostními předpisy a technikou výroby (pracovní prostory jsou bezpečné, zdravotně nezávadné, nealergické, odvod spalin je zajištěn odtahem s ventilátorem). Následuje ukázka používání zařízení s podrobným popisem ovládání sklářského hořáku a samotné výroby (zpracování suroviny - skleněných tyčí). Poté již budete u skl. kahanu tvořit, pod odborným dohledem, téměř samostatně. Vše záleží na zručnosti a délce tvoření, ale nikdo od nás neodchází s neúspěchem. Budete si moci vyrobit nejen skleněné korálky, zdobené zcela podle vlastní fantazie, ale po vychlazení si následně dotvoříte např. vlastní náhrdelník, náušnice nebo náramek. Výběr komponentů k dotvoření šperků je k dispozici dostatek. Vždy si kromě neopakovatelného a ojedinělého zážitku odnesete i všechna svá skleněná zvířátka a vinuté perle i ostatní vlastní výrobky. Ty budou zdobit Vás, Váš interiér nebo se stanou nádherným vlastnoručně vyrobeným dárkem pro Vaše blízké.

Co zážitek obnáší?

7 hodinový workshop – tvarování skla.
Odborné vedení lektorem,
zasvěcení do základů sklářského umění a umění tvorby vinutých perlí.
Potřebný materiál pro kompletaci vinutek do šperku,
ostatní bižuterní materiál v obvyklém množství vzhledem k množství vyrobených vinutek.
Drobné občerstvení, nealko nápoje (džus, voda, káva, čaj,…).

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný pouze jako divák. Doprovod nezletilých osob do 15 let je nutný.

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Pohodlné - domácí.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Zážitku se naráz mohou účastnit maximálně 2 klienti a každý bude pracovat pod dohledem vlastního zkušeného kreativního skláře. Pokud máte zájem o kurz pro dvě osoby, je potřeba objednat dva tyto poukazy. Kurz je vhodný pro dospělé a děti od 15 let. Vhodné je pohodlné a neformální oblečení, obuv vycházková, případně domácí. K odpočinku je k dispozici zahradní posezení na pečlivě udržované zahradě, v případě nepříznivého počasí návštěvní místnost. Samozřejmostí je i moderní sociální zařízení a kuchyňka s lednicí. Zážitek je možné, po dohodě, na místě prodloužit na dva dny. K dispozici je ubytování v budově (není v ceně).

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Příznivý zdravotní stav. Přístup a prostory jsou bezbariérové.

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.