Originální kreativní workshop

Na den sklářem - tvoření figurek a vinutek

Vyzkoušejte si tradiční sklářské řemeslo.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Vyzkoušejte si tradiční sklářské řemeslo. Tvoření figurek či vinutek u sklářského kahanu pod vedením zkušených sklářů s více jak 30 letou praxí v oboru. Objevte v sobě kreativního ducha a poznejte tajemství tvarování skla.Na tomto rozsáhlém jednodenním workshopu se detailně seznámíte s tvorbou figurek. Po pár hodinách výuky budete schopní sami si vyrobit skleněné zvířátko. Zkusit můžete i originální vinutou perli – vinutku či si zhotovit šperk, kterým uděláte radost sobě či blízké osobě.

Co se bude dít?

Kurz začíná seznámením se s prostředím, bezpečnostními předpisy a technikou výroby (pracovní prostory jsou bezpečné, zdravotně nezávadné, nealergické, odvod spalin je zajištěn odtahem s ventilátorem). Následuje ukázka používání zařízení s podrobným popisem ovládání sklářského hořáku a samotné výroby (zpracování suroviny - skleněných tyčí). Poté již budete u skl. kahanu tvořit, pod odborným dohledem, téměř samostatně. Vše záleží na zručnosti a délce tvoření, ale nikdo od nás neodchází s neúspěchem. Budete si moci vyrobit nejen skleněné korálky, zdobené zcela podle vlastní fantazie, ale po vychlazení si následně dotvoříte např. vlastní náhrdelník, náušnice nebo náramek. Výběr komponentů k dotvoření šperků je k dispozici dostatek. Vždy si kromě neopakovatelného a ojedinělého zážitku odnesete i všechna svá skleněná zvířátka a vinuté perle i ostatní vlastní výrobky. Ty budou zdobit Vás, Váš interiér nebo se stanou nádherným vlastnoručně vyrobeným dárkem pro Vaše blízké.

Co zážitek obnáší?

7 hodinový workshop – tvarování skla.
Odborné vedení lektorem,
zasvěcení do základů sklářského umění a umění tvorby vinutých perlí.
Potřebný materiál pro kompletaci vinutek do šperku,
ostatní bižuterní materiál v obvyklém množství vzhledem k množství vyrobených vinutek.
Drobné občerstvení, nealko nápoje (džus, voda, káva, čaj,…).

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný pouze jako divák. Doprovod nezletilých osob do 15 let je nutný.

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Pohodlné - domácí.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Zážitku se naráz mohou účastnit maximálně 2 klienti a každý bude pracovat pod dohledem vlastního zkušeného kreativního skláře. Pokud máte zájem o kurz pro dvě osoby, je potřeba objednat dva tyto poukazy. Kurz je vhodný pro dospělé a děti od 15 let. Vhodné je pohodlné a neformální oblečení, obuv vycházková, případně domácí. K odpočinku je k dispozici zahradní posezení na pečlivě udržované zahradě, v případě nepříznivého počasí návštěvní místnost. Samozřejmostí je i moderní sociální zařízení a kuchyňka s lednicí. Zážitek je možné, po dohodě, na místě prodloužit na dva dny. K dispozici je ubytování v budově (není v ceně).

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav. Přístup a prostory jsou bezbariérové.

Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.