Vánoční dárky

Toužíte po tom dostat k Vánocům originální a netradiční vánoční dárek? Nebo byste jej rádi darovali svým blízkým? Přinášíme vám tipy na neobvyklé vánoční dárky, které nadchnou.

4.8 (1344 recenzí)

Vánoční dárky

Nejprodávanější
Ověřeno Darinou 51% sleva Nejprodávanější

Hradec Králové

5 980,- od 2 899,-

Nejprodávanější
32% sleva Náš tip

Hradec Králové

1 190,- od 799,-

- 390 Kč Nejprodávanější

Praha

3 380,- 2 990,-

Nejprodávanější
Ověřeno Darinou Náš tip

Kolín

4 900,-

Kolín

od 1 899,-

Praha

od 5 000,-

Písek u Jablunkova

od 4 900,-

Praha 1

od 10 000,-

Dolní Bousov

od 3 750,-

Benátecká Vrutice

od 3 300,-

Popice u Jihlavy

2 900,-

České Budějovice

1 290,-

Sedlčany

od 3 750,-

Praha Krč

1 890,-

Liberec

1 180,-

vícero lokalit

Přerov, Erpužice

od 2 830,-

Praha

1 990,-

Letiště Hradec Králové

od 57 000,-
Vánoční dárky

Toužíte po tom dostat k Vánocům originální a netradiční vánoční dárek? Nebo byste jej rádi darovali svým blízkým? Přinášíme vám tipy na neobvyklé vánoční dárky, které nadchnou.

Originální vánoční dárky pro děti

Pokud hledáte dokonalý vánoční dárek pro děti, máme pro vás několik úžasných nápadů. Pro malé slečny, které milují vodu, bude nezapomenutelným zážitkem stát se mořskou pannou. Chlapci si jistě užijí hru na bicí, zatímco zručnější a kreativní děti mohou objevovat svůj talent ve světě skla při našem Kreativním kurzu - Malý sklář. Pro dnešní mládež, která se ráda baví únikovými hrami, nabízíme jak venkovní hry, tak i hry na způsob pevnosti Boyard v Prison Island. Nebo co takhle zkusit jízdu na motorce?

Originální vánoční dárky pro ženy

Hledáte-li originální vánoční dárek pro ženy, měli byste se podívat do kategorie Umění a kreativita. Zde najdete mnoho zajímavých zážitků, které osloví každou ženu. Pro podnikavé ženy máme zážitky jako škola smyku, různé simulátory, nebo den na jachtě s kapitánem. Tyto netradiční a originální zážitky jsou skvělým způsobem, jak překvapit a potěšit.

Originální vánoční dárky pro muže

Muže jistě překvapíte projížďkou v bojovém tanku, střelbou z děla. Pokud hledáte něco originálního, určitě se podívejte na naše gurmánské zážitky. Nabízíme například kurz sushi od A do Z, večeři na prosklené lodi s živou hudbou, nebo degustaci skotské sladové whiskey. Tyto nevšední zážitky jsou skvělým způsobem, jak udělat radost a nabídnout nezapomenutelný zážitek.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.