Vánoční dárky

Toužíte po tom dostat k Vánocům originální a netradiční vánoční dárek? Nebo byste jej rádi darovali svým blízkým? Přinášíme vám tipy na neobvyklé vánoční dárky, které nadchnou.

Vyberete opravdu pro každého

U nás vyberete originální dárek jak pro děti, dospívající, muže, ženy, tak i rodiče a prarodiče. Stačí se jen zamyslet, jakým směrem se při hledání vydat. Zkuste navštívit na našich stránkách kategorii Netradiční zážitky, která obsahuje přehled originálních dárků obecně. Ale i v běžné nabídce objevíte určitě něco, co zaujme.

Dětem, především malým slečnám milujícím vodu se bude líbit stát se na chvíli mořskou pannou. Chlapci si užijí hru na bicí. Zručnější a kreativní děti se mohou ponořit do světa skla při Kreativním kurzu – Malý sklář. Dnešní mládež se ráda baví únikovými hrami a to jak venkovními, tak i hrami na způsob pevnosti Boyard v Prison Island či Futurentu. Oslovit je můžete ale i jízdou na motorce.

Originální zážitek pro ženu můžete hledat v kategorii Umění a kreativita, kde vás osloví nejeden zajímavý zážitek. Podnikavou ženu zaujmou i zážitky jako škola smyku, simulátory, ale i kurz jachtingu pro začátečníky. I takové zážitky mohou být pro obdarovanou zcela originální a nečekané.

Muže překvapte třeba projížďkou v bojovém tanku, střelbou z děla anebo mu dopřejte stát se na chvíli sniperem. Originalitu můžete hledat i v gurmánských zážitcích, kde najdete například kurz sushi, večeři na lodi, ale i ochutnávku rumů a dalších destilátů.


nejprodávanější
Novinka

Besednice, okres Český Krumlov

3 000,-

Kolín

4 900,-

Černá v Pošumaví

1 899,-

30 minut navíc

vícero lokalit

od 2 100,-

Sedlčany

od 3 750,-

Dolní Bousov

od 3 750,-

Benátecká Vrutice

4 600,-

Praha

od 5 000,-

Praha - Modřany

od 2 699,-

Praha 1

od 8 000,-

Popice u Jihlavy

2 900,-

Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.