Hra s profesionálním trenérem

Tenis s Bohdanem Ulihrachem

Jste milovníkem "bílého sportu”?

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Jste milovníkem "bílého sportu”? Ať už se považujete za nadšeného amatéra, dříme ve vás nadějný junior, nebo jste ostříleným závodním hráčem oblastní úrovně, pravděpodobně jste nikdy nestáli na dvorci proti hráči světové špičky a opravdovému profesionálovi. My vám tu možnost nabízíme. Vyzvěte ke hře 22. hráče světa Bohdana Ulihracha, určitě vám ukáže pár triků, které zlepší vaši hru.

Co se bude dít?

Po příjezdu do areálu se ohlásíte na recepci s předáním zážitkového poukazu. Bohdan Ulihrach Vám bude představen a odeberete se spolu na dvorec. Samozřejmostí je využití šaten před i po tréninku vč. sprch. Po příchodu na kurt můžete sami určit obsah tréninku, nebo necháte jeho náplň na Bohdanovi. Obsah a forma tréninku je samozřejmě modifikovaná na základě Vaší výkonnostní úrovně. Po skončení tréninku obdržíte hráčskou kartu se 3 tipy B. Ulihracha, podle kterých můžete svůj tenis dále zdokonalovat.

Co zážitek obnáší?

Pronájem dvorce na 90 min, instruktor Bohdan Ulihrach, 2 dózy (8 ks) nových míčů, hráčskou kartu s fotem B. Ulihracha a jeho 3 trenérskými tipy pro Vás, 1,5l neperlivého nápoje.

Balíček neobsahuje

Tenisovou raketu (v případě např. zapomenutí si lze raketu zapůjčit s poplatkem 50 Kč), tenisovou obuv a výstroj. Dopravu na místo konání a další produkty a služby nad rámec balíčku. Věci osobní hygieny.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný.

Počasí

Má vliv (více v poznámce u zážitku).

Oblečení

Sportovní oblečení a vhodná tenisová obuv.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, tenisová raketa a obuv.

Poznámka

V letní sezóně (1.5.-30.9.) není trénink vhodný za deštivého počasí. V takovém případě bude po vzájemné dohodě rezervován náhradní termín. V zimní sezóně 1.10.-30.4. probíhá trénink v hale bez ohledu na klimatické podmínky. Samotný trénink trvá 85 min plus 5 min je vyhrazeno na úpravu dvorce. V zimním období se trénink odehrává na umělém povrchu, proto si prosím zkontrolujte stav podrážky a případně důkladně očistěte od antuky. Pokud se domníváte, že je pro Vás 90 min na dvorci se světovým hráčem příliš, je možné vzít s sebou partnera či partnerku, nebo Vašeho dlouholetého soupeře či spoluhráče. Maximální počet v doprovodu jsou 2 osoby (celkem tedy 3 hráči). V případě doprovodu se hráči mohou na dvorci točit v určitých časových intervalech nebo doplnit B. Ulihracha do čtyřhry, záleží na Vaší volbě.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav.

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

4.9 (18 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Podobné zážitky

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Pec pod Sněžkou

od 1 400,-

Nejprodávanější

Únětice u Prahy

1 890,-

Nejprodávanější

Děčín

1 400,-

Sněžník

1 990,-

Netolice

od 1 200,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.