Včetně akrobatických prvků

Seznamovací let ve stíhačce MIG 15

Kdo může říct, že se jen tak proletěl ve stíhačce?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Kdo může říct, že se jen tak proletěl ve stíhačce? Vy díky tomuto zážitku můžete. A přitom nepůjde o kdejaký simulátor, ale opravdovou stíhačku. Do té usednete s profesionálním pilotem, který vás celým zážitkem provede. Zažijete dynamický let s akrobatickými prvky, na které jen tak nezapomenete. Ve stíhačce na nebi strávíte celkem 15 minut, kdy každá vteřina bude neuvěřitelně intenzivní. Jako milý bonus zdarma můžete po letu získat jeho videozáznam. Na letounu je totiž nainstalováno šest kamer, které tento raketový let zaberou z každého úhlu. Během letu si ale můžete fotit i nahrávat video na vlastní zařízení přímo v kabině stíhačky. Po absolvování letu můžete pokračovat ve výcviku, na jehož konci dostanete typové pilotní osvědčení pro stíhačky MIG 15.

Co se bude dít?

Po domluvení termínu letu dorazíte na místo konání s 15 minutovým předstihem. Následně proběhne krátká teoretická příprava, instruktáž bezpečnostních postupů a letový plán. Následuje 15 minutová dynamická ukázka letu včetně provedení akrobatických prvků. Po letu je provedeno zhodnocení letu. Jako bonus a zdarma můžete v případě zájmu obdržet i krátký videozáznam z letu. Na letounu je nainstalováno celkem 6 kamer, ale bohužel není možné garantovat 100% kvalitu a uložení záznamu. Pořizování videozáznamů a fotografování před a v průběhu letu je povoleno.

Co zážitek obnáší?

15 minutový Seznamovací let ve stíhačce MIG 15 UTI:
dynamická ukázka letu včetně akrobatických prvků,
teoretickou přípravu,
instruktáž bezpečnostních postupů a letový plán,
zapůjčení letecké kombinézy a přilby,
zhodnocení letu.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný jako divák, více jak 5 osob je nutné hlásit předem.

Počasí

Má zásadní vliv.

Oblečení

Pohodlné.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Zážitek je možné bez stornopoplatků zrušit nejpozději 15 dní před závazně sjednaným termínem. V případě zájmu o pokračování výcviku na letounu MIG 15 bude částka za ukázkovou lekci odečtena z celkové částky výcviku. Let je proveden na vlastní nebezpečí.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Zdravotní stavy vylučující účast na letu jsou:
KARDIOVASKULÁRNÍ CHOROBY - Nestabilní AP, klidová stenokardie, stav po infarktu myokardu (nekomplikovaný před 3 měsíci, komplikovaný před 6 měsíci), dekompenzované srdeční selhání, neléčená nebo nedostatečně kompenzovaná arteriální hypertenze a komorová arytmie, koronární bypass či PTCA před 3 měsíci.
RESPIRAČNÍ CHOROBY - Těžká chronická plicní nemoc (asthma bronchiale), Neresorbovaný plicní/pleurální výpotek, Stavy s klidovou dušností a cyanózou, klidová hypoxémie, Aktivní bronchospasmus.
CHOROBY NERVOVÉ – Jakékoliv.
TĚHOTENSTVÍ.
PSYCHIATRICKÉ NEMOCI - Stav po cévní mozkové příhodě před méně než 3 měsíci, neléčená epilepsie, nitrolební hypertenze, psychotické stavy, klaustrofobie.
INFEKČNÍ CHOROBY - Všechny nakažlivé choroby, vč. aktivní TBC.
CHIRURGICKÉ ZÁKROKY - Stav po chirurgickém zákroku v hrudní či břišní dutině (před méně než 3 měsíci), stav po krvácení v trávicím traktu před méně než 3 měsíci, pneumotorax, přítomnost vzduchu v břišní peritoneální dutině (před méně než 2 měsíci), sádrový obvaz.
CHOROBY UCHA, NOSU, HRTANU - Akutní zánět středouší či vedlejších dutin, stav po operaci středního či vnitřního ucha (nutné posouzení lékaře ORL), stavy s blokádou Eustachovy trubice.
KREVNÍ CHOROBY - Těžká anémie.
OČNÍ CHOROBY - Diabetická retinopatie a krvácení do sítnice. Nitrooční chirurgický zákrok (odstranění šedého zákalu před méně než 2 měsíci).

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Letiště Hradec Králové

od 74 000,-


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Vícero lokalit

Český ráj, Český Krumlov, Karlštejn, Brno, Ostrava, Hradec Králové, Bochov u Karlových Varů, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Konopiště, Pálava, Plzeň, Kroměříž, Pardubice, Hluboká nad Vltavou, Roudnice nad Labem

od 4 250,-

vícero lokalit

Český ráj, Český Krumlov, Karlštejn, Brno, Ostrava, Hradec Králové, Bochov u Karlových Varů, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Konopiště, Pálava, Plzeň, Kroměříž, Pardubice, Hluboká nad Vltavou, Roudnice nad Labem

od 15 700,-

vícero lokalit

od 18 700,-

Náš tip

Praha Zličín

od 2 270,-

Náš tip

Praha

od 2 270,-

Náš tip

Praha

od 2 270,-

vícero lokalit

Přerov, Erpužice

od 2 830,-

Hradec Králové

7 200,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.