Jízda v závodní Buggy - 5 kol

Pro milovníky šotoliny, terénu, adrenalinu a hlavně motorsportu tu máme ten nejlepší zážitek - opravdová závodní buggy, která jezdí Mistrovství ČR čeká jen na vás!

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Pro milovníky šotoliny, terénu, adrenalinu a hlavně motorsportu tu máme ten nejlepší zážitek - opravdová závodní buggy, která jezdí Mistrovství ČR čeká jen na vás! Tahle buggyna má lepší poměr váha/výkon než Porsche 911 Carrera nebo Ferrari F430! Výkon 124 koní na 320 kg váhy a motor Yamaha R6, který točí 15.000ot/minutu, to je prostě masakr. Usedněte za volant závodní buggy a rozjeďte to. V Dolním Bousově je velmi pěkná technická i rychlá trať celá na šotolině.

Co se bude dít?

Na místo konání se dostavte 20-30 minut před zarezervovaným časem jízdy. Uvidíte tak jezdce, který jede před Vámi, prohlédnete si trať i buggy, vyřídíte papíry a vyberete si helmu, rukavice a závodní boty. Poté usednete za volant. Instruktor a závodník Vlasta Burian vám vše vysvětlí. Při zaváděcím kole zdarma se seznámíte s tratí a pak už vyrazíte na svůj závod s časem. Díky držákům na GoPro kamery si můžete vše natočit, stačí si nějakou přinést s sebou. Zážitek trvá 25 minut vč. instruktáže a výběru výbavy jezdce.

Co zážitek obnáší?

Jízdu v buggy kartcross (5 + 1 poznávací kolo), pneu, palivo, půjčení helmy, rukavic, závodních bot a hygienické kukly, teamová čepice v hodnotě 600,- Kč.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Motoristický sport zapustil v Dolním Bousově své kořeny v 60. letech 20. století. V dalších letech následovala nepřetržitá řada motokrosových závodů. Přibývalo zkušeností a stoupala i úroveň závodů.

První autokros – mistrovství ČSR se v Dolním Bousově jel 14.června 1977. Na jeho přípravu byl pouhý 1 měsíc. Závod se vydařil a do historie zdejšího závodiště se zapsali první autokrosoví vítězové . V kubatuře do 1150 ccm to byl Jiří Altrichter, před Romanem Prynychem a Jaroslavem Hoškem. Kubaturu přes 1150 ccm vyhrál Bohumil Křesťan st. , stříbrný věnec si vybojoval Ivan Vojta a třetí místo získal Václav Uher.

V následujících letech se na zdejším závodišti pořádaly až do roku 1983 závody motokrosové i autokrosové. Zvyšující se požadavky na úpravy autokrosové tratě rozhodly o tom, že od srpna roku 1985 se na zdejším závodišti Rachvala jezdily jenom závody autokrosu. V roce 2010 však došlo ke spojení volného Sdužení motocrossových jezdců a Autoklubu PROCLIMA-SVAMP v AČR, čímž se dosáhlo posílení a spojení jednotlivých cílů, tj.rozvoj motoristického sportu v Dolní Bousově na závodišti Rachvala.

Na základě této události bylo povoleno vybudování motocrossové tratě a následně i zřízení tréninkových dnů pro motocrossové motocykly i čtyřkolky.

Doprovod

Možný, jako divák.

Počasí

Má vliv (v případě velkých dešťů může dojít k přesunu termínu).

Oblečení

Sportovní u kterého nevadí drobné zaprášení či zašpinění.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, řidičský průkaz sk. B.

Poznámka

Minimální věk 18 let a platný řidičský průkaz skupiny B.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Hodnocení zážitku

5 (9 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Sedlčany

od 3 750,-

Dolní Bousov

od 4 950,-

Sedlčany

od 4 950,-

Sedlčany

od 6 750,-

Dolní Bousov

od 6 750,-


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou Náš tip

Praha

od 1 770,-

Velký Masarykův okruh Brno

od 5 149,-

Velký okruh Autodrom Most

od 5 149,-

Velký okruh Autodrom Most

od 9 149,-

Ověřeno Darinou 51% sleva Nejprodávanější

Hradec Králové

5 980,- od 2 899,-

32% sleva Náš tip

Hradec Králové

1 190,- od 799,-

Nejprodávanější

Plzeň

3 330,-

Olomoucký kraj (Hlubočky)

1 790,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.