Volejbal s Kristýnou "Kiki" Kolocovou

Máte sportovního ducha a vaším oblíbeným sportem je volejbal?

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Máte sportovního ducha a vaším oblíbeným sportem je volejbal? Nebo byste si jen rádi tuhle sportovní disciplínu vyzkoušeli a zjistili, jak vás bude bavit? My vám můžeme zaručit, že s parťačkou, kterou pro vás máme, nebudete chtít odejít z hřiště! Zatrénujete si totiž pod vedením plážové volejbalistky, české olympioničky, více mistryně Evropy a několikanásobné mistryně ČR Kristýny “Kiki” Kolocové. Zaznakujte si za zády, běhejte a skákejte v písku a zjistěte, co to stojí být profesionální sportovec. Dejte si do těla a zahrajte si volejbal s Kristýnou Kolocovou.

Co se bude dít?

S Kristýnou se potkáte na recepci v areálu beach klubu, předáte jí zážitkový poukaz. V šatně se převléknete a poté se společně přesunete na kurt. Můžete se těšit na trénink přímo upravený na míru vašim fyzickým možnostem (zda jste začátečníci či pokročilí). Společně se rozcvičíte a následně si ukážete důležité a zajímavé prvky hry.

Co zážitek obnáší?

1 hodina výuky volejbalu, zapůjčení míčů a usměvavou trenérku Kristýnu Kolocovou.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku, pronájem kurtu. Částka za pronájem kurtu se hradí dle aktuálního ceníku provozovatele kurtů.

Co dalšího se hodí vědět?

Plážový volejbal se vyvinul z klasického šestkového volejbalu. Díky své celosvětové oblibě si od doby svého vzniku získal mnoho příznivců a z toho důvodu byl zařazen mezi sporty konající se na letních olympijských hrách.

První zmínky o něm pochází z dob po 1. světové válce, kdy američtí vojáci trávili svůj volný čas pod vysokou sítí na plážích. Postupem času se beach volejbal dostává i do Evropy. První zemí, kde se objevil, je Francie. Nejstarší turnaj STATE BEACH se konal roku 1954 v Santa Monice (USA). FIVB zakládá v roce 1986 Světovou radu beach volejbalu. Roku 1992 byl plážový volejbal předveden jako ukázkový sport na OH v Barceloně a o rok později se stal olympijským sportem.

Většina pravidel je převzata z pravidel klasického volejbalu, objevují se zde ale některé odlišnosti. Největším rozdílem je to, že družstvo je tvořeno pouze dvěma hráči, kteří hrají naboso na pískovém hřišti menší velikosti (8×16m místo 9×18m). Na kurtu není vyznačena střední čára a nejsou zakázány přešlapy do soupeřova hřiště. Hřiště vymezují pásky napnuté na zemi a hraje se také mírně odlišným míčem.

Doprovod

Je možný – nad rámec 4 osob pouze jako divák.

Počasí

Nemá vliv

Oblečení

Sportovní

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz

Poznámka

Zážitek je možné využít i pro rodiče s dětmi (od 6 let) – trénink však bude více uzpůsoben dovednostem dětí.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav.

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

5 (10 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.