Hra na bicí soupravu

Pojďte si zkusit zahrát na bicí soupravu a zažít dřinu a uspokojení, které naleznete pouze za bubny.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Pojďte si zkusit zahrát na bicí soupravu a zažít dřinu a uspokojení, které naleznete pouze za bubny. Žádné noty, pouze zkušenosti a praxe, které Váš instruktor Jaroslav Suchánek získal za 20 let bubnování. Naučíte se základy, vybubnujete ze sebe stres a na konci si zkusíte zahrát společně s hudbou. Nejde o to, zda máte rytmus, ale že si celý zážitek prožijete naplno!

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předáte učiteli svůj zážitkový poukaz. Začátek probíhá seznámením s bicí soupravou a názvy částí soupravy. Následují základy držení paliček, těla a práce nohou. Až získáme jistotu v úderech, spojíme koordinačními cviky práci všech končetin dohromady. Následují základní doprovody, které se vyskytují ve většině skladeb a které si zkusíme zahrát společně s hudební nahrávkou. (můžeme zkusit i Vaše oblíbené). Společně s Vámi bude hrát na soupravu i učitel, aby byl zážitek co nejlepší.

Co zážitek obnáší?

2,5 hodinová hra na bicí soupravu včetně instruktáže.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku (občerstvení…).

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný, hrát smí jen obdarovaný

Počasí

Nemá vliv

Oblečení

Pohodlné, pevná obuv bez podpatku

Na co určitě nezapomenout

OP a zážitkový poukaz

Poznámka

Věk 9-99 let, osoby do 15 let musí být s doprovodem zákonného zástupce, v těchto případech je nutné nahlásit kontakt na zákonného zástupce při rezervaci termínu. U osob do 18 let je doprovod doporučen. Na místě není zajištěno zázemí pro děti, které se neúčastní kurzu, to platí i pro domácí mazlíčky. Paličky Vám budou zapůjčeny na místě, konkrétní typ je třeba vybrat každému na míru. Chcete – li si zakoupit paličky vlastní, je dobré se předem poradit s dodavatelem při rezervaci zážitku. Lze dohodnout také skupinovou hru více hráčů se stejným poukazem – hru je nutné sjednat při rezervaci termínu.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Zdravotní stav musí umožňovat náročnou manuální práci za bicí soupravou. V případě jakýchkoliv zdravotních potíží je třeba nahlásit je při rezervaci kurzu. Zážitku se nebude moci zúčastnit osoba pod vlivem alkoholu a jiných návykových či omamných látek a osoba v horečnatém stavu.

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

5 (12 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitekKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.