Kapitánský kurz v Chorvatsku

Absolvujte kapitánský kurz k získání nejkomplexnější licence typu C.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Získejte chorvatskou kapitánskou licenci C. Nejkomplexnější licenci pro jachtařské, amaterské i profesionální kapitány. Jedná se o první mezinárodně uznávanou licenci svého druhu. Kurz a následná zkouška probíhá v malebných přístavech a mořích Chorvatska. Po úspěšném dokončení zkoušky se stanete kapitánem s možností řídit loď jak pro soukromé, tak i komerční účely. Pro získání licence C není potřeba mít předchozí nižší licence. Vydejte se za dobrodružstvím do Chorvatska a staňte se plnohodnotným kapitánem!

Co se bude dít?

Kurz probíhá v Rijece, Chorvatsko, zkouška lze následně absolvovat na přístavním kapitanátu obvykle v Rijece. V domluvený termín a čas dorazíte na místo srazu. Nejpozději 3 dny před odjezdem budete informováni o přesném místě srazu, odjezdu, včetně doporučeného vybavení, oblečení apod. Další průběh zážitku se řídí VOP provozovatele. Zážitek lze zrušit bez stornopoplatků 60 dní před rezervovaným termínem.

Co zážitek obnáší?

Výuka teorie i praxe autorizovanými instruktory,
pronájem lodi v Chorvatsku,
učební pomůcky,
zkouška oficiálním chorvatským autorizovaným úřadem,
poplatek za vydání licence.

Balíček neobsahuje

Zdravotní pojištění do zahraničí včetně pojištění pro případ odpovědnosti za škodu, dopravu na místo konání a zpět, pobytová taxa - hrazená v hotovosti cca 2 EUR/den, poplatek za lékařské potvrzení, ubytování (možné zajistit na lodi za příplatek), dodatečné a přípravné lekce. Doplatek v případě, že se na váš požadavek bude měnit typ lodi a její vybavení oproti domluvenému standardu. Služby a produkty nad rámec obsahu balíčku. Součástí balíčku není strava a nápoje.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Možný pouze jako další člen kurzu za úhradu ceny kurzu. (Více v pozn.).

Počasí

Má vliv.

Oblečení

Outdoorové, jachtařské.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, OP, pas, potvrzení o zdravotním stavu.

Poznámka

Max. počet účastníků na 1 kurz je 8 osob na 1 kurz s tím, že minimální počet účastníků, aby se zážitek mohl konat je minimálně 4 osoby na 1 kurz. Termíny konání zážitku jsou dle dohody a v návaznosti na počasí, sezónu a výběr lodi a další podmínky konání zážitku.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Dobrý zdravotní stav – nutné potvrzení od lékaře, nutnost absolvovat zdravotní prohlídku na místě.

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

- 500 Kč Nejprodávanější

Vícero lokalit.

Brandýs nad Labem, Praha, Příbram, Slapy , Lipno, Olomouc

2 499,- od 1 999,-

České Budějovice

1 290,-

Praha - Modřany

2 999,-

Český Krumlov

1 340,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.