Kurz řízení katamaránu v Chorvatsku

Vyplujte za dobrodružstvím s rodinou, s přáteli nebo kolegy ve slunném Chorvatsku.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Spojte dovolenou a praktický kurz na mořích Chorvatska. Ověřte si svou praxi pod dohledem instruktora na moři. Naučíte se vše, co s plavbou na katamaránu souvisí. Od řízení, přes techniky vázání až po manipulaci s lodní technikou. To všechno v nádherném prostředí chorvatských pláží a přístavů. Po zážitku budete odcházet s větrem ošlehaným obličejem, snědou tváří, ale hlavně s hlavou plnou nově nabitých vědomostí a plni zkušeností. Katamarán vás neláká nebo na něj nemáte potřebný průkaz? Kurz můžete absolvovat i na plachetnici nebo na motorovém člunu.

Co se bude dít?

V domluvený termín a čas dorazíte na místo srazu. Kurz začíná v předem určeném chorvatském přístavu obvykle Istrie, Pula anebo Rijeka a po konzultaci s účastníky kurzu a v závislosti na možnostech a počasí bude kurz veden v okolí přístavu, případně s přejezdy do jiných blízkých přístavů. Nejpozději 3 dny před odjezdem budete informováni o přesném místě srazu, odjezdu, včetně doporučeného vybavení, oblečení apod. Další průběh zážitku se řídí VOP provozovatele. Zážitek lze zrušit bez stornopoplatků 60 dní před rezervovaným termínem.

Co zážitek obnáší?

Výuku instruktorem,
pronájem lodi v Chorvatsku,
ubytování na lodi,
poplatky za určená místa,
kotvení vybraná instruktorem.

Balíček neobsahuje

Zdravotní pojištění do zahraničí včetně pojištění pro případ odpovědnosti za škodu, dopravu na místo konání a zpět, poplatky za kotvení v jiných než instruktorem vybraných přístavech, platná adekvátní kapitánská licence, pobytová taxa - hrazená v hotovosti cca 2 EUR/den, palivo, kauce, jiné termíny v sezóně. Doplatek v případě, že se na váš požadavek bude měnit typ lodi a její vybavení oproti domluvenému standardu. Služby a produkty nad rámec obsahu balíčku. Součástí balíčku není strava a nápoje.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Možný pouze jako další člen kurzu za úhradu ceny kurzu. (Více v pozn.).

Počasí

Má vliv.

Oblečení

Outdoorové, jachtařské.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, OP, pas, kapitánská licence na daný typ lodi.

Poznámka

Max. počet účastníků na 1 kurz je 6 osob na 1 loď s tím, že minimální počet účastníků, aby se zážitek mohl konat je minimálně 4 osoby na 1 loď. Termíny konání zážitku jsou dle dohody a v návaznosti na počasí, sezónu a výběr lodi a další podmínky konání zážitku. Osoba navíc jako doprovod - divák a neúčastnící se kurzu je možná pouze v případě volného místa, za příplatek a bez možnosti účastnit se aktivit spojených s kurzem. Kurz trvá 3,5 dne/4 noci. Po domluvě s provozovatelem je možné za úhradu kurz prodloužit. Při doplatku provozovateli za zvýšené náklady v letních měsících je možné využít také termín v období květen - září.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Přiznivý zdravotní stav.

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Chorvatsko

28 500,-

Chorvatsko

29 500,-


Podobné zážitky

- 500 Kč Nejprodávanější

Vícero lokalit.

Brandýs nad Labem, Praha, Příbram, Slapy , Lipno, Olomouc

2 499,- od 1 999,-

České Budějovice

1 290,-

Český Krumlov

1 340,-

Hradec Králové (Předměřice)

1 699,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.