Účast na regatě v Chorvatsku

Staňte se součástí závodu plachetnic v Chorvatsku.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Vyplujte vstříc dobrodružství společně se zkušenými jachtaři a zúčastněte se chorvatské regaty. Nezáleží na tom, jestli jste jachtař nováček nebo ostřílený mořský vlk. Závodu se může zúčastnit kdokoliv. Doba trvání a datum závisí na pořadateli regaty, většinou se jedná o víkendové závody s jednodenní přípravou den předem. Zažijte neskutečnou závodní atmosféru a učte se od skutečných profíků na vlnách Jadranského moře.

Co se bude dít?

Podmínky průběhu, pravidla, termíny a místo se řídí vždy dle konkrétního závodu v Chorvatsku. Nejpozději 5 dnů před odjezdem budete informováni o přesném místě srazu, odjezdu, včetně doporučeného vybavení, oblečení apod. Další průběh zážitku se řídí VOP provozovatele. Zážitek lze zrušit bez stornopoplatků 60 dní před rezervovaným termínem.

Co zážitek obnáší?

Účast na závodě v chorvatských regatách,
výuka autorizovaným instruktorem,
pronájem lodi v Chorvatsku,
ubytování na lodi,
řízení lodi zkušeným jachtařem.

Balíček neobsahuje

Zdravotní pojištění do zahraničí včetně pojištění pro případ odpovědnosti za škodu, dopravu na místo konání a zpět, poplatek za regatu/členský poplatek, pobytová taxa - hrazená v hotovosti cca 2 EUR/den, palivo nad rámec domluvené trasy, kauce, dopatek v případě, že se na váš požadavek bude měnit typ lodi a její vybavení oproti domluvenému standardu, služby a produkty nad rámec obsahu balíčku. Součástí balíčku není strava a nápoje.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Není možný.

Počasí

Má vliv.

Oblečení

Outdoorové, jachtařské.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, OP, pas, potvrzení o zdravotním stavu.

Poznámka

Max. počet účastníků na 1 kurz je 8 osob na 1 loď s tím, že minimální počet účastníků, aby se zážitek mohl konat je minimálně 3 osoby na 1 loď. Termíny konání zážitku jsou dle termínů konání konkrétních závodů a v návaznosti na počasí a další podmínky konání zážitku.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Dobrý zdravotní stav – nutné potvrzení od lékaře, nutnost absolvovat zdravotní prohlídku na místě.

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

- 500 Kč Nejprodávanější

Vícero lokalit.

Brandýs nad Labem, Praha, Příbram, Slapy , Lipno, Olomouc

2 499,- od 1 999,-

České Budějovice

1 290,-

Český Krumlov

1 340,-

Hradec Králové (Předměřice)

1 699,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.