Zážitkové malování ArtInk

Rozšiřte si své obzory kreativity s novým konceptem od ArtMoment: ArtInk a vytvořte pomocí techniky malování lihovou tuší jedinečné abstraktní dílo!

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Objevte kouzlo malování lihovou tuší a vytvořte jedinečné umělecké dílo. Tato fascinující technika vás překvapí svojí nepředvídatelností - v procesu malování budete sledovat, jak se barvy rozlévají a vytvářejí nádherné obrazce. Ačkoliv to může znít složitě, opak je pravdou. Je to ideální způsob, jak probudit vaši vnitřní kreativitu, zejména pokud jste v malování (nejen) nováčci. Namísto tradičního plátna budete malovat na kvalitní papír. Kromě lihu a inkoustu budete mít k dispozici také zlatý a stříbrný pigment, který dodá vašemu dílu kouzelný dotek. Nejdříve si techniku vyzkoušíte nanečisto a pak se vrhnete na své vlastní mistrovské dílo, které si na závěr zarámujete a odnesete s sebou.

Co se bude dít?

Na zvolené místo v předem rezervovaném termínu dorazte přibližně 15 min před plánovaným začátkem. Zde na vás již vše bude čekat připravené. Od výtvarných potřeb přes ochrannou zástěru. Předložíte svůj zážitkový poukaz. Ze všeho nejdřív vám lektoři a lektorky vše vysvětlí a po celou dobu zážitku vám budou k dispozici pro individuální dotazy a konzultace. A za 2 hodiny příjemné zábavy je vaše vlastní mistrovské dílo na světě!

Co zážitek obnáší?

2 hodinový kurz, který zahrnuje:
Welcome drink.
Speciální papír a skleněný rám.
Veškeré výtvarné potřeby a inspirační předlohy.
Individuální rady a konzultace s lektory a lektorkami.
Zážitek v okouzlujících prostorech s jedinečnou atmosférou.
Vaše vlastní umělecké dílo, které pro vás na cestu domů bezpečně zabalí.
Profesionální fotografie, které uchovají vaše vzpomínky už napořád.
Nezapomenutelný den, o kterém budete ještě dlouho vyprávět.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, konzumaci jídla a nápojů nad rámec balíčku, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Aby se zážitek konal, je nutné naplnit minimální kapacitu 8 osob. Skupinu tvoří maximální počet 16 osob.

Jak uplatnit benefity?

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.