V.I.P. kapitánská zkouška na luxusní lodi

Splňte si klukovský sen a staňte se kapitánem. Absolvujte V.I.P. kapitánské zkoušky na luxusní lodi, kde budete pouze vy a instruktor. Celá loď bude jen vaše.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Po boku budete mít zkušeného kapitána, který vás kurzem provede. Během dvou hodin se naučíte a vyzkoušíte vše podstatné pro ovládání motorové lodi. Kurz je zakončený praktickou zkouškou a vystavením osvědčení, které budete potřebovat pro přihlášení na zkoušku teoretickou, na kterou budete v rámci kurzu také připraveni. K nadstandardnímu servisu patří nejen volba termínu, ale také možnost si na kurz vzít vámi blízkou osobu jako doprovod.

Co se bude dít?

Po příchodu předáte instruktorovi svůj zážitkový poukaz. Výstupní místo je stejné jako nástupní, pokud není dohodnuto jinak. Kurz je zahájen základními kroky, potřebné před vyplutím, jako je kontrola lodi, základní uzly pro vyvazování lodi, následně si předvedeme manévry při odplouvání a připlouvání a proplutí plavební komorou. Vše vám nejdříve vysvětlíme, pak si budete vše pod dohledem zkušeného instruktora zkoušet, dokud si nebudete jisti na 100%. . Po absolvování kurzu a splnění praktické zkoušky obdržíte osvědčení o ověření praktických dovedností při vedení malého plavidla, který budete potřebovat k tomu, abyste se mohli přihlásit na zkoušku z teorie.

Co zážitek obnáší?

Individuální kurz v délce 2 – 2,5 hodiny na luxusní lodi,
certifikovaný lektor po celou dobu kurzu,
spotřebu PHM po dobu plavby,
poplatky za kotvení,
provedení závěrečné zkoušky,
vystavení osvědčení o ověření praktických dovedností.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

1 dospělá osoba jako divák.

Počasí

Má vliv – v případě silného nárazového větru nelze kurz uskutečnit.

Oblečení

Pohodlné.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

- 500 Kč Nejprodávanější

Vícero lokalit.

Brandýs nad Labem, Praha, Příbram, Slapy , Lipno, Olomouc

2 499,- od 1 999,-

České Budějovice

1 290,-

Český Krumlov

1 340,-

Hradec Králové (Předměřice)

1 699,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.