Soukromá plavba luxusní lodí

Vyplujte luxusní lodí a kochejte se pohledem na Prahu z jiné perspektivy. Pod plachty si vás vezme zkušený kapitán a je pouze na vás, jakou cestu si zvolíte.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Máte radši klid? Vyrazte cestou ven z Prahy kolem Vyšehradu, Žlutých lázní až na soutok Vltavy s Berounkou. Pokud se chcete kochat Pražskými památkami zvolte trasu od Vyšehradu na Kampu, proplujte pod Karlovým mostem a zakotvěte na Štvanici. Během plavby budete mít možnost přebrat kapitánské kormidlo a stát se na chvilku kapitánem lodi. Na loď si můžete vzít svoje vlastní občerstvení a k dispozici vám bude i lodní audiosystém.

Co se bude dít?

Po příchodu předložíte kapitánovi váš zážitkový poukaz a domluvíte se na trase plavby podle vašich preferencí. Kapitán vás se vším seznámí. Výstupní místo je stejné jako nástupní, pokud není dohodnuto jinak. Na loď si můžete vzít vlastní občerstvení (jídlo i pití alko i nealko a to bez kolkovného), k dispozici vám je základní nádobí a lednice. Loď je také vybavena standardní toaletou.

Co zážitek obnáší?

Soukromá plavba v luxusní lodi na 1 hodinu se zkušeným kapitánem,
1 lahev sektu či Prosecca,
pohonné hmoty,
případné poplatky za kotvení.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Počasí

Má vliv – silný nárazový vítr (bude nabídnut náhradní termín).

Oblečení

Pohodlné.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek


Podobné zážitky

- 500 Kč Nejprodávanější

Vícero lokalit.

Brandýs nad Labem, Praha, Příbram, Slapy , Lipno, Olomouc

2 499,- od 1 999,-

České Budějovice

1 290,-

Český Krumlov

1 340,-

Hradec Králové (Předměřice)

1 699,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.