Český větrník, gazpacho...

Videokurz minidezertů Sweet Tapas

Co takhle na oslavě zazářit s chutnými minidezerty?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

nejprodávanější

Na co se budete těšit

Co takhle na oslavě zazářit s chutnými minidezerty? A nebo už vás nudí pekáč plný těsta a chcete rodině k odpolední svačince připravit překvapení kreativní a zábavné Sweet Tapas? Mini hýbe světem gastronomie a zahýbe i chuťovými buňkami. Naučíme vás Český Větrník, Francouzský Royal, limetkovo- malinový Sablé Breton, Jahodové Gazpacho podle tradiční receptury španělského cukráře Xaviera a odlehčený Míša dort. Provedeme vás potřebnými cukrářskými technikami názorně předvedenými ve videonávodech, díky nimž zvládnete péct jako profesionální cukrář.

Co se bude dít?

Pro využití zážitku se obraťte přímo na Sweet Flow. Detailní informace naleznete ve svém průvodním dopise (po zakoupení zážitku). A co se v kurzu naučíte? Český Větrník, Francouzský Royal, limetkovo- malinový Sablé Breton, Jahodové Gazpacho, odlehčený Míša dort. Ovocné, bezlepkové, čokoládové….prostě mix chutí. Dozvíte se jak na odpalované těsto, polevy, ganache a zářivou zrcadlovou polevu..

Co zážitek obnáší?

Videokurz minidezertů Sweet Tapas,
vstup do členské sekce do kurzu.
Online videonávody,
recepty,
poradenství a další bonusy (slevy na nákup surovin u partnerů a další).

Balíček neobsahuje

Suroviny.

Co dalšího se hodí vědět?

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz pro čerpání zážitku na webu Sweet Flow.

Poznámka

Kurz vám zůstává a můžete se kdykoli ke kurzu v členské sekci vracet. Můžete tedy kurz kdykoliv přerušit a pokračovat, až se vám to zase hodí. S přihlédnutím, v jaké fázi kurzu se nacházíte (příprava/pečení/zdobení...........).

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

Nejprodávanější

vícero lokalit

do 50 km od Hradce Králové, do 100 km od Hradce Králové

od 4 330,-

- 390 Kč Nejprodávanější

Praha

3 380,- 2 990,-

Liberec

Mladá Boleslav, Praha

11 900,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.