Pro gurmány

Poukaz nelze hradit body.

Pro gurmány

Obdarujte labužníky poukazem, díky kterému se jejich chuťové pohárky budou přímo rozplívat.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Seznamte se s tradičními i exotickými chutěmi, ochutnejte prvotřídní vína, piva či destiláty, nebo prozkoumejte tajemství moderní gastronomie. Tento Univerzální poukaz 1 000 Kč můžete využít na kterýkoliv z našich gastronomických zážitků. Láká vás špičková gastronomie s krásným výhledem na Prahu? Vyrazte do Tančícího domu nebo na Žižkovskou věž. Jste vegan nebo vegetarián? U nás si vyberete. Co takhle zkombinovat adrenalin a kulinářský zážitek? Vydejte se na večeři ve výšce 50 m. Přeměňte si poukaz na kredity a využijte je k nákupu kteréhokoliv zážitku. Je na vás, jaký zážitek si vychutnáte.

Co zážitek obnáší?

Univerzální poukaz s kreditem 1000 Kč, který můžete využít na nákup zážitku z naší nabídky.

Jak uplatnit benefity?

Koupit zážitek

Podobné zážitky

od 2 000,-

od 1 000,-

od 5 000,-

od 10 000,-

od 5 000,-

od 3 000,-

od 4 000,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.