Večeře v Tančícím domě

Vychutnejte si 3chodové menu s krásným výhledem na večerní Prahu.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

nejprodávanější

Na co se budete těšit

Ginger & Fred je restaurace, která se nachází v 7. patře této pražské dominanty. Přijďte i vy zkusit unikátní kombinaci skvělé chuti, jedinečného výhledu a stylového interiéru. Originálně servírované pokrmy si vychutnáte spolu s výhledem na Hradčany, Pražský hrad a Petřín. Nechte se ohromit propojením kvalitní gastronomie a jedinečné atmosféry.

Co se bude dít?

Po příchodu do restaurace předáte svůj poukaz. Posléze si vychutnáte 3chodovou romantickou večeři pro dva či oběd, podle času, který si pro využití zvolíte. Večeře je servírována každý den od 17:00 a o víkendech je možnost využití i přes obědy od 11:30 do 15:00.

Co zážitek obnáší?

3 chodové menu, kávu nebo čaj, vodu neomezeně.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Na pravém břehu Vltavy na rohu Rašínova nábřeží a Jiráskova náměstí, kde nyní nalezneme budovu Tančícího domu, stával činžovní dům, který byl v roce 1945 omylem zničen zásahem americké bomby při leteckém bombardování Prahy. V roce 1963 bylo rozhodnuto o zástavbě proluky, která zde setrvala až do 90. let.
V sousedním domě bydlel Václav Havel, který společně s Vladem Milunićem počátkem 90. let myšlenku zástavby obnovil. S Havlem přišel Milunić do styku v roce 1986, kdy mu navrhoval rozdělení bytu a přitom se bavili, jaký dům by mohl stát vedle. Už v prvních námětech Milunić počítal s tím, že by se budova měla vyklánět nad křižovatku, což mělo symbolizovat stav československé společnosti, která se z totalitní strnulosti dala do pohybu, a s vizí statické věže vzadu a dynamické vpředu. Podle Miluniće byla realizace projektu možná díky porevoluční euforii, Václavu Havlovi, tehdejší ředitelce památkářů Věře Millerové a vzácné souhře náhod.

Základní kámen budovy byl položen 3. září 1994 a její provoz byl zahájen 20. června 1996. Investorem byla společnost Nationale Nederlanden Real estate, v. o. s., generálním projektantem ATIPA, s. r. o., hlavním dodavatelem belgická společnost BESIX.

Budově se také jinak říká Ginger and Fred a kvůli tvaru dvou nárožních věží, inspirovaných slavným meziválečným tanečním párem Freda Astaira a Ginger Rogersové. Oficiálním jménem mělo být původně Nationale Nederlanden Building a to podle investora stavby společnosti Nationale Nederlanden Real estate.

Oblečení

Záleží pouze na Vás.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Složení menu se může dle sezóny měnit, kvalita i hodnota chodů zůstává zachována. Aktuální menu naleznete v častých dotazech přímo u zážitku na našem webu.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav, minimální věk 18 let.

K jaké příležitosti

Na co se ptáte nejčastěji?

 • Otázky a odpovědi

  Q: Z čeho se skládá menu?

  A: Aktuální menu je složeno:

  PŘEDKRM:
  Panna cotta z uzených kachních prsou s gelem z červené řepy, marinovaným foie gras, kostka jablka v šafránu a oplatkou z listového těsta;
  nebo
  Polévka - Hovězí vývar se zeleninovým julienne a sedlinou z hovězí oháňky.

  HLAVNÍ CHOD:
  Hranolky z candáta s čočkovým ragú a koprovou sedlinou a paprikovou omáčkou;
  nebo
  Dančí hřbet s kaštanovým krémem, suflé s trhanou dančí kýtou, švestkami a tymiánovou omáčkou.

  DEZERT:
  Skořicové brownies s pistáciovým krémem karamelovou pralinkou a borůvkovým gelem.

Hodnocení zážitku

4.9 (205 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

Nejprodávanější
- 390 Kč Nejprodávanější

Praha

3 380,- 2 990,-

Liberec

Mladá Boleslav, Praha

11 900,-

Mladá Boleslav

3 900,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.