Prohlídka s degustací v minipivovaru v Žatci

Vydejte se na jedinečný pivní zážitek do Žatce, města s bohatou chmelovou historií, které bylo zapsáno do světového dědictví UNESCO.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

novinka

Na co se budete těšit

Výlet začne exkurzní minipivovaru, kde se dozvíte, jak se pivo vaří a podíváte se na původní měděnou varnu. Dále se pokocháte výhledy z vodárenské vyhlídkové věže, navštívíte muzeum pivovarnictví, kde poznáte historii všech regionálních pivovarů Žatecka a virtuálně si uvaříte vlastní pivo. Na závěr všechny ty vědomosti a poznatky spláchnete degustací 4 piv v restauraci U Orloje. K dobrému pivu je však zapotřebí i dobré jídlo. Pochutnáte si na uzených vepřových žebrech s koriandrem, horčící, křenem, pikantní zeleninou a čerstvě rozpečeným chlebem. Tak co, už se vám sbíhají sliny?

Co se bude dít?

V domluvený den a čas dorazíte do Muzea pivovarnictví, kde předložíte svůj zážitkový poukaz. Následně si vás převezme zkušený průvodce a zážitek může začít. Nejprve se podíváte do Žateckého minipivovaru, kde uvidíte nejen nové technologie, ale také původní měděnou varnu. Poté se podíváte do muzea, kde se seznámíte s historií regionálních pivovarů Žatecka. Následovat bude prohlídka vodárenské vyhlídkové věže. Aktivní část zážitku zakončíte v restauraci U Orloje, kde proběhne degustace piv a pochutnáte si na zauzených vepřových žebrech.

Co zážitek obnáší?

Exkurzi do nového Žateckého pivovaru,
prohlídka Muzea pivovarnictví (možnost uvařit si virtuálně vlastní pivo),
návštěva vodárenské vyhlídkové věže,
degustaci piv z Žateckého minipivovaru a minipivovaru U Orloje,
tradiční české jídlo pro 2 osoby – zauzená vepřová žebra s koriandrem, hořčicí, křenem, pikantní zeleninou a čerstvě rozpečeným chlebem.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, OP.

Poznámka

Minimální věk účastníka degustace piva je 18 let.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Místo konání

Koupit zážitekKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.