Celodenní kurz pečení či vaření pro děti

Miluje Vaše dítko vaření anebo pečení?

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

nejprodávanější

Na co se budete tešit

Miluje Vaše dítko vaření anebo pečení? Jakmile je možnost, navlékne Vaši zástěru a pomáhá Vám s přípravou buchet či oběda? Připravili jsme pro malé i větší kuchaře a cukráře celodenní kurz pečení či vaření ve Studiu Metlička. Kluci nebo holky, malí či velcí, začínající či ostřílení šikulové, u nás se bude líbit všem! V profesionální kuchyni a s kuchařskou čepicí na hlavě se děti naučí samostatně připravovat vybrané dobroty z celého světa, jako jsou makronky, tartaletky, éclairky, donuty, cupcaky, domácí těstoviny, vánoční cukroví a mnoho dalších. Vše, co děti během kurzu vyrobí, si odnesou domů, a tak ani zbytek rodiny nebude o dobroty ochuzen. Kurz vaření pro děti je vynikající příležitostí, jak dětem dopřát trochu samostatnosti a zvýšit jim tak sebevědomí ve své schopnosti.

Co se bude dít?

Provozovatel pravidelně vypisuje různá témata celodenních kurzů pečení a vaření, záleží jen na vás, které téma a termín si vyberete. Rezervaci na vybraný kurz proveďte včas. Poté, co předložíte zážitkový poukaz a předáte svého šikulu lektorce, se všechny děti v šatně převléknou do kuchařského a odeberou se do profesionálně vybavené kuchyně, kde si společně s lektorkou připraví vybrané recepty. Děti pracují buď samostatně anebo ve dvojicích, vždy v závislosti na vykonávané aktivitě. V průběhu kurzu mají děti pravidelné pauzy na pití, svačinu a oběd. Na konci kurzu si složí a případně ozdobí papírovou krabici na své výrobky a je jim předán certifikát s jejich fotografií v kuchařské čepici.

Co zážitek obnáší?

Účast na celodenním kurzu pečení či vaření pro děti dle vlastního výběru (nabídka kurzů obsahuje například Na návštěvě ve francouzské cukrárně, Halloweenské pečení, Vánoční pečení a další),
kuchařskou čepici, kterou si odnesete domů,
zástěrku k zapůjčení,
recepty,
certifikát s fotkou,
pitný režim, svačinku a oběd,
dohled zkušeného lektora,
veškeré vyrobené dezerty/pokrmy a papírovou krabici.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Není možný.

Oblečení

Pohodlné (zástěrka bude účastníkům zapůjčena).

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Kurz je určen dětem ve věku 7 až 15 let. Pro otevření kurzu musí být splněn minimální počet účastníků, tj. 3 osoby.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Příznivý zdravotní stav (o potravinových alergiích informovat provozovatele předem).

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

5 (2 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.