Ebru - Kouzlo turecké malby na vodní hladině

Objevte tajemství tradiční turecké malby na vodní hladině z 15.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Objevte tajemství tradiční turecké malby na vodní hladině z 15. století na individuálním workshopu pouze pro vás. Tento úžasný a nevšední zážitek je vhodný jak pro děti tak i pro dospělé. Na vodní hladině lze vytvářet krásné abstraktní ornamenty, ale také květiny pomocí drátků a hřebenů s otiskem na papír nebo látku.

Co se bude dít?

Po příjezdu odevzdáte svůj zážitkový poukaz a poté se přesunete do ateliéru. Nejprve proběhne seznámení se s technikou Ebru, prohlídnete si ukázky různých stylů malby a také materiálů, na které lze ebru aplikovat. Malovat budete na podsvícené LED nádobě formátu 50x35 cm, kde vytvoříte tisky na papír, textil a na závěr také na plátěnou tašku. Čeká vás práce s tradičním tureckým materiálem, hovězí žlučí, drátky a hřebeny a naučíte se vytvářet tradiční ornamenty a květiny na vodní hladině. V pauze bude nachystáno turecké pohoštění, káva a čaj.

Co zážitek obnáší?

Teoretickou i praktickou část kurzu malby na vodní hladině, veškerý potřebný materiál a pomůcky turecké pohoštění, čaj a kávu. Individuální přístup. Účastník si z kurzu odnese ojedinělý zážitek, několik tisků na papír, látku a také si potiskne plátěnou tašku.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Pouze rodič či zákonný zástupce

Počasí

Nemá vliv

Oblečení

Pracovní oblečení

Na co určitě nezapomenout

Přezůvky a zážitkový poukaz

Poznámka

V případě, že se zážitku bude účastnit dítě do 15 let, pak se zážitku musí jako divák účastnit jeden z rodičů či zákonný zástupce.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Hodnocení zážitku

5 (3 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitekKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.