Individuální kurz tvorby skleněných figurek

Objevte tajemství tvarování skla u sklářského kahanu.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Objevte tajemství tvarování skla u sklářského kahanu. Světem skleněných figurek Vás provedou krok za krokem zruční skláři s více jak 30 letou praxí i zkušenostmi. Podle Vaší zručnosti již na konci výuky budete schopni si sami vyrobit své první skleněné zvířátko, ozdobu či šperk. Přesvědčíte se, že se ze skla s dávkou trpělivosti a taky trochu té zručnosti dá vykouzlit originální dílo. Nejen že si na vlastní kůži vyzkoušíte roli kreativního skláře, navíc svůj výrobek můžete darovat někomu blízkému a nebo si jej vystavíte doma a s radostí budete vzpomínat na krásné chvíle při výrobě.

Co se bude dít?

Kurz začíná seznámením se s prostředím, bezpečnostními předpisy a technikou výroby (pracovní prostory jsou bezpečné, zdravotně nezávadné, nealergické, odvod spalin je zajištěn odtahem s ventilátorem). Následuje ukázka používání zařízení s podrobným popisem ovládání sklářského hořáku a samotné výroby (zpracování suroviny - skleněných tyčí). Poté již budete moci u kahanu tvořit, pod odborným dohledem, téměř samostatně. Vše záleží na zručnosti a délce tvoření, ale nikdo od nás neodchází s neúspěchem. Vždy si kromě neopakovatelného a ojedinělého zážitku odnesete i všechny své výrobky, např. skleněná zvířátka, která budou ozdobou Vašeho interiéru nebo se stanou nádherným vlastnoručně vyrobeným dárkem pro Vaše blízké.

Co zážitek obnáší?

3 hodinový kurz tvorby ze skla.
Odborné vedení lektorem.
Veškerý spotřebovaný materiál při výrobě.
Nealko nápoje (voda, káva, čaj,…).

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný pouze jako divák. Doprovod nezletilých osob do 15 let je nutný.

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Pohodlné - domácí.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Zážitku se naráz mohou účastnit maximálně 2 klienti a každý bude pracovat pod dohledem vlastního zkušeného kreativního skláře. Pokud máte zájem o kurz pro dvě osoby, je potřeba objednat dva tyto poukazy. Minimální věk pro absolvování kurzu je 10 let, do 15 let věku dítěte je nutný doprovod zákonného zástupce. Zážitek (kurz) je většinou možné na místě prodloužit dle dohody. Vhodné je pohodlné a neformální oblečení, obuv vycházková, případně domácí. K případnému odpočinku je možné využít návštěvní místnost nebo zahradní posezení na pečlivě udržované zahradě. Samozřejmostí je i moderní zázemí s kuchyňkou a toaletou.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav. Přístup a prostory jsou bezbariérové.

Pro koho

Hodnocení zážitku

5 (2 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.