Individuální kurz umělecké mozaiky

Mozaikovým světem vás v rámci individuálního kurzu provede přední česká mozaikářka MgA.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Mozaikovým světem vás v rámci individuálního kurzu provede přední česká mozaikářka MgA. Magdalena Kracík Štorkánová, PhD., absolventka pražské AVU a několika stáží na prestižních školách mozaiky v Itálii, USA a Rakousku. Umělkyně vám zprostředkuje nejen historický přehled a dějiny mozaikové tvorby, ale především mimořádný zážitek, při kterém vám pomůže dotáhnout Vaši mozaiku k dokonalosti. Mozaikování je určeno pro začátečníky i pokročilé, tema i postupy se přizpůsobí vašim požadavkům…. Sami si vyberete vám blízkou techniku i materiál. Je jen na vás, zda zvolíte – kámen (oblázky, tessery, polodrahokamy – opracované, štípané barevné mramory), keramiku, sklosmalt a jeho obdoby (piastrine, sabbiati, millefiori, smalti filati), zlaté tessery, sintrované skleněné kostičky či prefabrikované skleněné materiál…. Držíme vám při tvoření palce, ať vám vaše umělecké dílo přinese hodně radosti a potěšení.

Co se bude dít?

Během čtyřhodinového kurzu budete nejprve uvedeni do techniky mozaiky, historie, materiálů. Následuje praktická část - tvorba dle vlastního návrhu, případně s pomocí nabídnutých vzorů, po konzultaci s lektorem. Připravíte si materiál - kámen, sklo nebo keramické úlomky a vytvoříte mozaiku zvolenou technikou na zvolený povrch.

Co zážitek obnáší?

4 hodinový umělecký kurz (veškerý materiál potřebný k tvorbě, zapůjčení nářadí a nástrojů, kávu a čaj po dobu trvání kurzu, vedení odborným lektorem).

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný jako divák pouze pro nezletilé účastníky zážitku.

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Pohodlné, pracovní.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Min. věk 10 let. Kurzu se účastní max. 2 osoby.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav, prostory nedisponují bezbariérovým vstupem.

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

5 (3 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitekKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.