Vytvořte si svůj vlastní originální šperk

Kurz skleněných vinutých perlí

Jste kreativní?

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Jste kreativní? Jste milovníky skla a šperků? Rádi zkoušíte nové věci? Objevte tajemství tvarování skla u sklářského kahanu. Světem skleněných vinutých perlí Vás provedou krok za krokem zruční skláři s třicetiletou praxí i zkušenostmi. Pod jejich vedení, při troše zručnosti, dokážete tvořit vlastní originální vinuté perle, na které budete zaručeně pyšní. Odměnou Vám bude nejen radost z vlastnoručně vyrobeného šperku, ale také třeba obdiv svého okolí. Kurz zvládnou v pohodě a s nadšením i malé slečny.

Co se bude dít?

Kurz začíná seznámením se s prostředím, bezpečnostními předpisy a technikou výroby (pracovní prostory jsou bezpečné, zdravotně nezávadné, nealergické, odvod spalin je zajištěn odtahem s ventilátorem). Následuje ukázka používání zařízení s podrobným popisem ovládání sklářského hořáku a samotné výroby (zpracování suroviny - skleněných tyčí). Poté již budete u kahanu tvořit, pod odborným dohledem, téměř samostatně. Vše záleží na zručnosti a délce tvoření, ale nikdo od nás neodchází s neúspěchem. Vždy si kromě neopakovatelného a ojedinělého zážitku odnesete i všechny své vinutky. Budete si moci vyrobit nejen skleněné korálky, zdobené zcela podle vlastní fantazie, ale po vychlazení si následně dotvoříte např. vlastní náhrdelník, náušnice nebo náramek. Bižuterních komponentů k dotváření šperků je připraven dostatečný výběr.

Co zážitek obnáší?

3 hodinový kurz výroby vinutek.
Odborné vedení lektorem.
Veškerý spotřebovaný materiál při výrobě skleněné perly,
a materiál potřebný k dokončení a zkompletování šperku.
Nealko nápoje (voda, káva, čaj,…).

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný pouze jako divák. Doprovod nezletilých osob do 15 let je nutný.

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Pohodlné - domácí.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Zážitku se naráz mohou účastnit maximálně 2 klienti a každý bude pracovat pod dohledem vlastního zkušeného kreativního skláře. Pokud máte zájem o kurz pro dvě osoby, je potřeba objednat dva tyto poukazy. Minimální věk pro absolvování kurzu je 10 let, do 15 let věku dítěte je nutný doprovod zákonného zástupce. Zážitek (kurz) je většinou možné na místě prodloužit dle dohody. Vhodné je pohodlné a neformální oblečení, obuv vycházková, případně domácí. K případnému odpočinku je možné využít návštěvní místnost nebo zahradní posezení na pečlivě udržované zahradě. Samozřejmostí je i moderní zázemí s kuchyňkou a toaletou.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav. Přístup a prostory jsou bezbariérové.

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

5 (1 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.