Ozdobte si svou krabičku, vázu...

Individuální workshop – tvoření pro děti

Dopřejte svému dítěti umělecký zážitek plný barev a uvolněných emocí, které vtisknou osobitý vzhled vybranému výrobku.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Dopřejte svému dítěti umělecký zážitek plný barev a uvolněných emocí, které vtisknou osobitý vzhled vybranému výrobku. Vybírat může ze svícnů, vázy či krabičky, ze které se může stát šperkovnice a nebo truhlička na uchování vzpomínek z dětských táborů, školy, výletů s rodiči… Ať už vaše dítě má či nemá zkušenosti s malováním či tvořením, s podporou a vedením lektorky Pavlíny vyzdobí svůj výrobek, na který bude hrdé a vystaví si jej ve svém pokoji a nebo ho s láskou dá někomu blízkému jako dárek.

Co se bude dít?

Po příchodu předložíte svůj zážitkový poukaz a workshop může začít. Budete malovat a tvořit formou hry. Budete mít možnost nejen malovat akrylovými barvami a pastami, ale také výrobek doplnit různými kreativními předměty a materiály (drahými kameny, korálky, třpytky, …). Dozvíte se o různých technikách malby a plno dalších rad a doporučení. Při rezervaci termínu je možné se domluvit na jiném výrobku či rozměru. Na Vaši žádost Vám může umělkyně Pavla zaslat přehled výrobků. Vzniklý rozdíl v ceně se hradí na místě konání zážitku.

Co zážitek obnáší?

3 hodiny tvoření pouze pro vás. 3 ks výrobků: 1 ks svícen ZDARMA + 2 ks dle vlastního výběru (krabičku na kapesníky, krabičku na cokoliv anebo vázu. Cena se může lišit, pokud si vyberete jiný materiál na tvoření (např. větších rozměrů - krabičky na čaje, …). Při rezervaci je nutné si vybrat výrobek a na všem se dohodnout. Veškerý materiál na Vaši tvorbu včetně barev, kreativních potřeb, drahých kamenů,... Informace o různých technikách při tvoření. Drobné občerstvení, kávu, čaj, vodu. Příjemnou atmosféru v krásném ateliéru. Fotografie z průběhu tvoření, jako vzpomínku na jedinečný den a proces tvorby. Náramek jako dárek zdarma.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, konzumaci jídla a nápojů nad rámec balíčku, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Chcete-li si přečíst o Pavle, která se zabývá také arteterapií? Zkuste se podívat zde

Doprovod

Není možný.

Oblečení

Pohodlné oblečení, které si můžete umazat či zničit.

Na co určitě nezapomenout

Na úvod předložit vždy zážitkový poukaz.

Poznámka

Účast na zážitku je možné bez stornopoplatku zrušit 31 dní před závazně sjednaným termínem. Věk účastníka je 6-15 let.

Jak uplatnit benefity?

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Brno – Žebětín

od 5 000,-

Brno – Žebětín

4 900,-

Brno – Žebětín

8 000,-

Brno – Žebětín

7 000,-

Brno – Žebětín

7 300,-
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.