Vánoční dárky do 5000 Kč

Páni, to museli vaši blízcí sekat latinu, když si zaslouží dárek za 5 000 Kč. Prozkoumejte širokou nabídku zážitků od tandemu, přes luxusní masáže až po víkendové pobyty a vyberte jim to nejlepší.


21% sleva

Dolní Morava

4 990,- od 3 900,-

Ověřeno Darinou náš tip

Vícero lokalit

od 4 250,-

Ověřeno Darinou - 600 Kč

Most

4 990,- od 4 390,-

Ověřeno Darinou Nejnižší cena

Most

3 799,-

Plzeň

3 900,-

vícero lokalit

3 999,-

Novinka

Brno

od 1 690,-

Novinka

Ostrava

od 1 690,-

Ověřeno Darinou 51% sleva

Hradec Králové

5 980,- od 2 899,-

48% sleva
15% sleva

Benátecká Vrutice

4 600,- 3 910,-

nejprodávanější

Soběsuky

4 300,-
Vánoční dárky do 5000 Kč

Páni, to museli vaši blízcí sekat latinu, když si zaslouží dárek za 5 000 Kč. Prozkoumejte širokou nabídku zážitků od tandemu, přes luxusní masáže až po víkendové pobyty a vyberte jim to nejlepší.

Víkendové pobyty

S pětitisícovkou nadělte pod stromeček víkendový pobyt v jednom z našich hotelů a penzionů. V Českém ráji se nachází krásná prvorepubliková Vila Čapek. Idylická příroda, spousta možností pro výlety, wellness a skvělá gastronomie zaručuje opravdu skvěle strávený víkend. Co takhle k Vánocům darovat noc v Tančícím domě s bohatou snídaní v restauraci Ginger & Fred? Nejsou vaši blízcí fanoušky velkoměsta? Darujte jim pobyt ve vyhlášeném pensionu Angusfarm nebo jim zajistěte romantický víkend v Českém Krumlově.

Wellness zážitky a masáže

Každého pod stromečkem potěší dárek, který mu umožní na chvíli vypnout a nabýt nové síly. Pár potěšíte luxusním thajským wellness v Tawanu. Součástí zážitku je hodinová masáž dle jejich výběru a následně vstup na hodinu do privátního SPA se saunou a vířivkou. Dopřejte jim masáž v krásném prostředí zámku Mcely nebo v 5* hotelu Mandarin Oriental. Nechte je zmrznout na kryoterapii nebo jim darujte relax v hotelu The Emblem Prague. Možností k relaxu a pohodě je opravdu spousty.

Adrenalinem nabité zážitky

Když se řekne adrenalinem, první, co nás napadne je bezpochyby tandemový seskok. Ten si můžou vaši blízcí užít téměř po celé republice. Na druhém místě je bungee jumping, ten nabízíme ve spoustě variant: Z jeřábu, z nejvyššího mostu v ČR nebo z televizní věže. Nadšence do nadupaných strojů potěšíte zážitkem jízda v dakarské buggy Can-Am Maverick, kde budou mít bláto až za ušima. Zážitky ve vzduchu v podobě paraglidingu a oblíbeného letu balónem budou také skvělým dárkem k Vánocům.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.