Od pravěkých až po moderní

Střelba kuší a lukem

Chcete si vyzkoušet svou mušku netradičním způsobem?

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Chcete si vyzkoušet svou mušku netradičním způsobem? Tento lukostřelecký zážitek bude trefou do černého. Pod dohledem zkušeného instruktora si vyzkoušíte různé typy luků a kuší, od pravěkých po moderní. Těšit se můžete na seznámení se s obyčejným lukem z jednoho kusu dřeva, ale i na kousky ze skládaných šlach a rohoviny. Chybět nebude ani futuristický luk Bladerunner. Z kuší zase vyzkoušíte typickou středověkou s dřevěnými šipkami, opakovací čínskou kuši, ptáčnici střílející kuličky nebo moderní kladkovou kuši specializovanou na lov. To vše si na vlastní pěst vyzkoušíte na romantické půdě bývalého pivovaru v Netolicích. Probuďte v sobě duši lovce!

Co se bude dít?

V domluvený čas dorazíte na místo konání a předložíte svůj zážitkový poukaz. Seznámíte se s instruktorem, budovou a pravidly bezpečnosti. Podle Vašich možností vybereme vybavení a začneme. Postupně zjistíme, jaký způsob střelby Vám vyhovuje. Střílení proložíme povídáním, odpočinkem a občerstvením. U všech druhů máme i luk rozebraný a můžeme se podívat co se uvnitř děje. Vše můžete sami zkoumat, natahovat a nabíjet. S sebou si určitě můžete přinést i vlastní vybavení a využít všech možností naší střelnice, včetně servisní dílny. Lukostřelba probíhá na staré romantické půdě bývalého pivovaru v Netolicích. Prostor není vytápěn, vezměte si prosím vhodné oblečení. Pohostíme Vás dobrým čajem, originální šumavskou limonádou a malým občerstvením.

Co zážitek obnáší?

2 hodiny střelby, zapůjčení vhodného luku a kuše, šípů, chráničů, pomoc instruktora, drobné občerstvení (limonáda, čaj, sušenky...).

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby servisní dílny, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný jako divák.

Počasí

Zážitek není příjemný v nízkých teplotách (mráz).

Oblečení

Sportovní s ohledem na počasí.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Minimální věk 6 let (za doprovodu jednoho z rodičů či zákonného zástupce).

Jak uplatnit benefity?

Hodnocení zážitku

4.8 (5 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Netolice

od 1 200,-

Netolice

od 1 200,-

Netolice

1 200,-

Netolice

od 1 600,-


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.