Střelba kuší a lukem

Chcete si vyzkoušet svou mušku netradičním způsobem?

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Chcete si vyzkoušet svou mušku netradičním způsobem? Tento lukostřelecký zážitek bude trefou do černého. Pod dohledem zkušeného instruktora si vyzkoušíte různé typy luků a kuší, od pravěkých po moderní. Těšit se můžete na seznámení se s obyčejným lukem z jednoho kusu dřeva, ale i na kousky ze skládaných šlach a rohoviny. Chybět nebude ani futuristický luk Bladerunner. Z kuší zase vyzkoušíte typickou středověkou s dřevěnými šipkami, opakovací čínskou kuši, ptáčnici střílející kuličky nebo moderní kladkovou kuši specializovanou na lov. To vše si na vlastní pěst vyzkoušíte na romantické půdě bývalého pivovaru v Netolicích. Probuďte v sobě duši lovce!

Co se bude dít?

V domluvený čas dorazíte na místo konání a předložíte svůj zážitkový poukaz. Seznámíte se s instruktorem, budovou a pravidly bezpečnosti. Podle Vašich možností vybereme vybavení a začneme. Postupně zjistíme, jaký způsob střelby Vám vyhovuje. Střílení proložíme povídáním, odpočinkem a občerstvením. U všech druhů máme i luk rozebraný a můžeme se podívat co se uvnitř děje. Vše můžete sami zkoumat, natahovat a nabíjet. S sebou si určitě můžete přinést i vlastní vybavení a využít všech možností naší střelnice, včetně servisní dílny. Lukostřelba probíhá na staré romantické půdě bývalého pivovaru v Netolicích. Prostor není vytápěn, vezměte si prosím vhodné oblečení. Pohostíme Vás dobrým čajem, originální šumavskou limonádou a malým občerstvením.

Co zážitek obnáší?

2 hodiny střelby, zapůjčení vhodného luku a kuše, šípů, chráničů, pomoc instruktora, drobné občerstvení (limonáda, čaj, sušenky...).

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby servisní dílny, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný jako divák.

Počasí

Zážitek není příjemný v nízkých teplotách (mráz).

Oblečení

Sportovní s ohledem na počasí.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Minimální věk 6 let (za doprovodu jednoho z rodičů či zákonného zástupce).

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav.

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

5 (10 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.