Dárek z lásky

Pro dárek z lásky pro milovanou osobu je vždy třeba volit takový zážitek, který je s obdarovaným úzce spjat a vychází z jeho přání a snů.


náš tip

Praha

od 2 270,-

náš tip

Praha

2 500,-

od 1 000,-

od 1 000,-

Hradec Králové (Předměřice)

1 699,-

Jedovnice

od 800,-

Sedlčany

od 3 750,-

Dolní Bousov

od 3 750,-

Praha - Modřany

od 2 799,-

Netolice

od 1 400,-

SLEVA 380,- Kč

Zbiroh

5 160,- 4 780,-
Dárek z lásky

Pro dárek z lásky pro milovanou osobu je vždy třeba volit takový zážitek, který je s obdarovaným úzce spjat a vychází z jeho přání a snů.

Zamilované dárky, které zahřejí u srdce

Láska prochází žaludkem a proto bez ostychu můžete hledat ten pravý dárek mezi romantickými večeřemi při svíčkách, ale i romantickými pobyty někde na zámečku. Pokud byste si přecijen představovali něco jiného, nabídnout můžeme i romantiku v oblacích, luxusní thajské wellness pro dva anebo pivní lázeň s cedrovou saunou. Můžete však prožít společný den při nejrůznějších aktivitách, podívejte se do naší nabídky.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.