Mám poukaz |

Dárek z lásky

Pro dárek z lásky pro milovanou osobu je vždy třeba volit takový zážitek, který je s obdarovaným úzce spjat a vychází z jeho přání a snů.

Zamilované dárky, které zahřejí u srdce

Láska prochází žaludkem a proto bez ostychu můžete hledat ten pravý dárek mezi romantickými večeřemi při svíčkách, ale i romantickými pobyty někde na zámečku. Pokud byste si přecijen představovali něco jiného, nabídnout můžeme i romantiku v oblacích, luxusní thajské wellness pro dva anebo pivní lázeň s cedrovou saunou. Můžete však prožít společný den při nejrůznějších aktivitách, podívejte se do naší nabídky.


náš tip

Praha

od 2 090,-

SLEVA 380,- Kč

Zbiroh

5 160,- 4 780,-

náš tip

Praha

2 500,-

od 1 000,-

od 1 000,-

vícero lokalit

od 1 699,-

Jedovnice

od 800,-

Sedlčany

od 3 750,-

Dolní Bousov

od 3 750,-

Praha - Modřany

od 2 699,-

Netolice

od 1 400,-

Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.