Dárky k maturitě

Jeden z nejdůležitějších dnů v životě každého člověka si zaslouží speciální dárek. Vyberte ho z naší pestré nabídky, ve které si každý najde to své.


Dárky k maturitě

Ověřeno Darinou Náš tip

Ostrov u Macochy

od 1 390,-

Nejprodávanější

Chomutov

1 629,-

Nejprodávanější

Praha 1 - Nové Město

1 200,-

Vícero lokalit

Plzeň, Klatovy, Sušice

od 2 199,-

Praha

od 5 000,-

Praha

od 1 229,-

Netolice

od 1 400,-

Červený Újezd

od 1 200,-

Hradec Králové (Předměřice)

1 699,-

- 400 Kč

Benátecká Vrutice

4 500,- 4 100,-
Dárky k maturitě

Jeden z nejdůležitějších dnů v životě každého člověka si zaslouží speciální dárek. Vyberte ho z naší pestré nabídky, ve které si každý najde to své.

Dárky, které maturanty nadchnou

Pro uvolnění po náročném studiu doporučujeme másáž lávovými kameny anebo oblíbenou medovou masáž. Kdo pro změnu potřebuje uvolnit nashromážděnou energii, určitě bude nadšený z vyhlídkového letu, nebo aktivitou plnou adrenalinu jako je jízda na motorce TM Racing 250 Fi TS 4T, indoor skydiving či flyboard aj.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.