Vánoční dárky pro tatínka

Vánoce se blíží a vy hledáte originální dárek pro tatínka? Ponožky se onosí, na knížku sedne prach, ale vzpomínky na zážitek vydrží do konce života. Vyberte mu k Vánocům originální zážitek z naší široké nabídky.


Ověřeno Darinou 51% sleva

Hradec Králové

5 980,- od 2 899,-

32% sleva

Hradec Králové

1 190,- od 799,-

20% sleva

Praha

1 500,- od 1 199,-

15% sleva

Benátecká Vrutice

4 600,- 3 910,-

náš tip

Praha - Letňany

4 790,-

Novinka

Horní Libchava u České Lípy

1 500,-

Novinka

ČR - dle vypsaných závodů.

2 500,-

Sedlčany

od 3 750,-

Dolní Bousov

od 3 750,-

Hluboká nad Vltavou

2 990,-

Praha - Modřany

od 2 799,-

vícero lokalit

2 000,-

Březnice okres Příbram

od 1 999,-

Jilemnice

2 190,-
Vánoční dárky pro tatínka

Vánoce se blíží a vy hledáte originální dárek pro tatínka? Ponožky se onosí, na knížku sedne prach, ale vzpomínky na zážitek vydrží do konce života. Vyberte mu k Vánocům originální zážitek z naší široké nabídky.

Inspirujte se následujícími tipy na dárek pro tátu.

Adrenalinové dárky k Vánocům

Miluje váš táta letadla a chtěl by se stát na chvíli pilotem? Darujte mu kurz létání v letecké škole v Letňanech. Proletí se ve sportovním letounu Cessna C150. Nejdříve s instruktorem připraví letadlo ke startu a poté si sedne za knipl. Pokud se chcete držet při zemi, tak jízdou v závodní buggy určitě nezklamete. V buggy se projede na rallycross okruh v Sedlčanech.

Je váš táta duší adrenalinový nadšenec? Tak to bude tandem anebo bungee jumping ta správná volba. Jestli se na tandemový seskok necítí, ale chtěl by volný pád zažít, indoor skydiving je skvělou alternativou. Ve větrné komoře Hurricane Factory vstoupí do orkánu o rychlosti 270 km/h. Volný pád si tu užije minimálně 3x déle než při standardním tandemu.

Sportovce potěšíte zážitkovým dárkem v podobě kurzu biatlonu. Všichni víme, jak lehce se radí doma, v teple, v bezvětří a u čaje. Pošlete ho, aby si biatlon zažili na vlastní kůži.

Gurmánské zážitky jako dárek k Vánocům

Pro milovníky dobrých jídel máme taky co nabídnout. Le Grill restaurace v hotelu The Grand Mark jeho chuťové pohárky určitě uspokojí. Večeří v Tančícím domě nešlápnete vedle. Krásné výhledy a skvělá gastronomie "kluka v akci" Ondřeje Slaniny ho ohromí.

Hledáte nevšední dárek pro tátu k Vánocům? Darujte poukaz do středověké krčmy u krále Brabantského, jejíž historie sahá do roku 1375. Společně s dobrým jídlem si užijí středověkou show. Šavle budou létat vzduchem, lapkové plivat oheň a tanečnice kroutit do rytmů živé hudby. Za japonskou gastronomií ho pošlete do restaurace Miyabi, nejstarší japonské restaurace v Praze. Miyabi se pyšní 1. místem v žebříčku Grand restaurant 2019 v kategorii jídlo.

Nejste si jisti, jaký gurmánský zážitek bude tou správnou volbou? Darujte tátovi univerzální poukaz pro gurmány a nechte ho, ať si sám vybere, do jaké restaurace zavítá.

Relax pod stromeček

Měl toho za uplynulý rok hodně a vy mu chcete darovat k Vánocům trochu odpočinku? Masáž lávovými kameny mu dopřeje zasloužený odpočinek. Nahřáté kameny v kombinaci se správnou masážní technikou stimuluje krevní oběh a lymfatický systém.

A co takhle pivní lázeň s neomezenou konzumací piva? Ve SPA BEERLAND si užije hodinovou relaxaci v blahodárné pivní lázni. Součástí je také neomezená konzumace světlého i tmavého piva Krušovice. O něco intenzivnější relaxační zážitek bude thajská masáž speciálně navržená pro workoholiky. Před vstupem do masérny si však může říct o nižší či vyšší intenzitu a masáž přizpůsobit jeho potřebám.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.