Mám poukaz |

Vánoční dárky pro tatínka

Hledáte nejlepší tipy na vánoční dárek pro tatínka? Přichystali jsme si pro vás speciální nabídku zajímavých zážitků, které se skvěle hodí jako dárky k Vánocům.

Vyberte dárek, který ho nadchne

Originální zážitky pro vás pečlivě rozdělujeme do několika přehledných kategorií pro vaši snadnější orientaci. Výběr vánočního dárku pro tátu tak bude rychlý a jednoduchý. Jestliže vám až dosud chyběla inspirace, my vám ji zase dodáme. Mezi tipy na vánoční dárky pro tatínka najdete například divokou jízdu v Humvee, která patří mezi oblíbené offroadové zážitky. Vybrat můžete například také paragliding, nebo rallye zážitky. Pro tatínky, kteří naopak adrenalin příliš nemusí, si můžete vybrat některý z našich gurmánských zážitků a to jak z nabídky různých degustací, tak i kurzů vaření, přípravy sushi či stejkování.


20% sleva

Praha

1 500,- od 1 199,-

nejprodávanější

Hradec Králové

od 2 990,-

nejprodávanější

Jilemnice

2 190,-

Ověřeno Darinou nejprodávanější

Březnice okres Příbram

od 1 999,-

Ověřeno Darinou nejprodávanější
náš tip

Praha - Letňany

4 790,-

od 1 500,-

Sedlčany

od 3 750,-

Dolní Bousov

od 3 750,-

Benátecká Vrutice

4 600,-

Hluboká nad Vltavou

2 990,-

Praha - Modřany

od 2 699,-

vícero lokalit

1 899,-

Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.