Od pravěkých až po moderní

Střelba kuší a lukem

Rádi byste zažili něco netradičního, při čem si společně užijete spoustu zábavy?

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Rádi byste zažili něco netradičního, při čem si společně užijete spoustu zábavy? Vydejte se otestovat svou mušku tímto zajímavým způsobem. Lukostřelecký zážitek bude trefou do černého pro ty, které láká střelba z luků a kuší. A že jich vyzkoušíte hned několik druhů. Začnete obyčejným lukem z jednoho kusu dřeva, ale těšit se následně můžete i na luk ze skládaných šlach a rohoviny či futuristický luk Bladerunner. Čekat na vás bude ale i několik typů kuší - typická středověká s dřevěnými šipkami, čínská opakovací, ptáčnice střílející kuličky a nebo moderní kladková kuše specializovaná na lov. To vše si vyzkoušíte na půdě bývalého pivovaru v Netolicích, takže zažijete i pořádnou romantiku.

Co se bude dít?

V domluvený čas dorazíte na místo konání a předložíte svůj zážitkový poukaz. Seznámíte se s instruktorem, budovou a pravidly bezpečnosti. Podle Vašich možností vybereme vybavení a začneme. Postupně zjistíme, jaký způsob střelby Vám vyhovuje. Střílení proložíme povídáním, odpočinkem a občerstvením. U všech druhů máme i luk rozebraný a můžeme se podívat co se uvnitř děje. Vše můžete sami zkoumat, natahovat a nabíjet. S sebou si určitě můžete přinést i vlastní vybavení a využít všech možností naší střelnice, včetně servisní dílny. Lukostřelba probíhá na staré romantické půdě bývalého pivovaru v Netolicích. Prostor není vytápěn, vezměte si prosím vhodné oblečení. Pohostíme Vás dobrým čajem, originální šumavskou limonádou a malým občerstvením.

Co zážitek obnáší?

2 hodiny střelby, zapůjčení vhodného luku a kuše, šípů, chráničů, pomoc instruktora, drobné občerstvení (limonáda, čaj, sušenky...).

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby servisní dílny, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný jako divák.

Počasí

Zážitek není příjemný v nízkých teplotách (mráz).

Oblečení

Sportovní s ohledem na počasí.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Minimální věk 6 let (za doprovodu jednoho z rodičů či zákonného zástupce).

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav.

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

4.8 (5 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Netolice

od 1 200,-

Netolice

od 1 200,-

Netolice

1 200,-

Netolice

od 1 400,-


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.