Mám poukaz |První Tankové Pivní Lázně

SPA BEERLAND - luxusní pivní wellness se saunou

Pivních lázní je celá řada, ale pivní lázně s 5 hvězdičkami jsou jen jedny.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Pivních lázní je celá řada, ale pivní lázně s 5 hvězdičkami jsou jen jedny. Spa Beerland přichází s originálním konceptem, který zahrnuje nejen luxusní prostředí, ručně vyráběné tisícilitrové dubové kádě a použití výhradně přírodních surovin, ale také unikátní cedrovou saunu s chmelovými esencemi. Součástí místnosti je také luxusní sprchový kout, kde se můžete osprchovat, nebo na sebe vylít vědro studené vody či se ochladit ledovou tříští z výrobníku. Navštivte Spa Beerland, kde si neomezeně točíte přímo z tanku prémiový ležák jak světlý, tak tmavý, kde ochutnáte pivní chléb a objevíte nové rozměry odpočinku v pivních lázních. Interiér je originálně vyzdoben unikátními měděnými lustry s českým sklem v podobě půllitrů i krásnými vitrážemi s ručně skládanými motivy chmele, dubu a ječmene. Ve wellness místnosti si můžete podle nálady sami navolit intenzitu hlasitosti relaxační hudby a barvu osvětlení. Součástí projektu je také komfortní prostředí nového lázeňského obchodu s pivní fontánou, který můžete navštívit a poohlédnout se po originální pivní kosmetice Spa Beerland pro sebe či blízké.

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předložíte svůj zážitkový poukaz a poté si už můžete dopřát příjemný odpočinek v pivních lázních. Čas je rozložen následovně: 30 minut koupele, 25 minut odpočinku v sauně a nebo tento čas můžete rozdělit mezi saunu a odpočinek na lůžku a cca 5 minut na převlečení. Chcete-li si odpočinek o hodinu prodloužit, je možné při rezervaci tento požadavek nahlásit a doplatek uhradit na místě.

Co zážitek obnáší?

1 hodinu odpočinku ve Spa Beerland® zahrnující:
30 minut originální koupel v pivu, pivních extraktech a bylinkové pivní směsi v ručně vyrobených, tisícilitrových, dubových kádích;
neomezená konzumace světlého i tmavého tankového piva Krušovice®;
odpočinek na lůžku z pravé pšeničné BIO slámy u tepla krbu;
čerstvý domácí pivní chléb;
exkluzivní pronájem celé místnosti pouze pro vás;
jedinečný suvenýr z obchodu s pivní fontánou;
originální cedrová sauna s chmelovými esencemi;
ochlazovací box s ledovou tříští a dubovým vědrem.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Více v poznámce.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Vstup bez doprovodu je možný od 18 let. V případě dětí a mladistvých je možný vstup pouze v doprovodu dospělé osoby, bez možnosti konzumace piva dítětem. Tento doprovod může užít káď společně s dítětem, případně na místě uhradit koupel pro dospělého v druhé kádi. Lázně disponují celkem 3 místnosti s káděmi. V jedné místnosti jsou kádě 2, ve druhé 3 a ve třetí 4. Do každé kádě se vejdou maximálně 2 osoby. Chcete-li si užít pivní lázně s přáteli, stačí si jen objednat správný počet poukazů a rezervovat termín.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Příznivý zdravotní stav bez příznaků nachlazení.

Pro koho

K jaké příležitosti

Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou 15% sleva

vícero lokalit

od 1 650,-

Ověřeno Darinou 15% sleva

Ostrava

1 650,- od 1 402,-

Plzeň

1 350,-

Jindřichův Hradec

990,-

Jindřichův Hradec

990,-

Litoměřice

2 299,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.