Štíhlejší a krásnější

Institutu Orlane v Praze: omlazující ošetření LPG

Záleží vám na tom, jak vypadáte?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

800 Kč
800 Kč

Na co se budete těšit

Záleží vám na tom, jak vypadáte? Vyzkoušejte tento omlazující balíček skládající se ze série návštěv v Le Studio De Beauté pod záštitou Institutu Orlane a výsledky pocítíte již od 3. návštěvy. Buďte spokojení se svým tělem. Zeštíhlení postavy a krásnějších kontur obličeje je nyní snadnější díky unikátnímu přístroji LPG CELLU M6. Ten byl vyvinut tak, aby aktivoval pokožku ve všech jejích vrstvách, a proto se výsledky dostavují tak brzy. Přístroj LPG dokáže cíleně eliminovat lokalizovaný rezistentní tuk a zpevňuje a vyhlazuje pokožku. Vy se tak pohodlně zbavíte pomerančové kůže (celulitidy). Ošetření LPG je vhodné nejen na tělo, ale také na obličej, krk a dekolt.

Co se bude dít?

Po přivítání a předání zážitkového poukazu na recepci se Vás ujmou naši profesionálové. Na ošetřované partie si nanesete LPG kosmetiku, obléknete speciální tělový overal a pak už jen budete relaxovat v příjemném prostředí salónu s šálkem bylinného čaje Organic slimming tea.

Co zážitek obnáší?

5 ošetření LPG,
speciální LPG overal,
aplikace LPG kosmetiky která prodlužuje účinek ošetření,
speciální bylinný Organic slimming tea.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

INSTITUT ORLANE PRAHA exkluzivně provádí ENDERMOLOGIE® BODY & FACE s inovativním LPG přístrojem poslední generace Cellu M6® ALLIANCE LAB SPA, který je pro lepší komfort integrovaný do designového lehátka.
ENDERMOLOGIE® BODY aktivuje tukové buňky skrze jejich beta receptory a spouští současně lipolýzu (štěpení a uvolňování tuků) – zpevňuje pokožku, rozbíjí uložené tukové zásoby, vyhlazuje dolíčky v kůži a zvyšuje výměnu tekutin – zabere na místech, kde cvičení ani dieta nestačí. Zaručuje zeštíhlení bez chirurgického zákroku. Pomáhá tam, kde se usazuje tuk a ochabuje pokožka.
LPG.Patentovaná biostimulační technika LPG ENDERMOLOGIE® se využívá v odborné terapii již 33 let, stále se vyvíjí ve spolupráci s nejlepšími světovými specialisty oborů fyzioterapie, dermatologie a estetické medicíny.
Výsledky LPG ENDERMOLOGIE® byly prokázány 148 odbornými studiemi (www.lpgmedical.com).
✓ Studiemi prokázáno: +80% kyseliny hyaluronové/ +46 % elastinu/ +21% vyhlazení vrásek/ +23% zpevnění pokožky.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

akční cena
akční cena
akční cena

Praha

8 650,- 7 020,-


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

vícero lokalit

Praha, Karlovy Vary, Říčany u Prahy, Hluboká nad Vltavou, Špindlerův Mlýn, Mladá Boleslav, Brno, Ostrava

1 650,-

Ostrava

Praha, Karlovy Vary, Říčany u Prahy, Hluboká nad Vltavou, Špindlerův Mlýn, Mladá Boleslav, Brno

1 650,-

Plzeň

1 350,-

Litoměřice

2 299,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.