Mám poukaz |Štíhlejší a krásnější

Omlazující ošetření LPG od Institutu Orlane

Záleží vám na tom, jak vypadáte?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2023

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

800 Kč
800 Kč

Na co se budete tešit

Záleží vám na tom, jak vypadáte? Vyzkoušejte tento omlazující balíček skládající se ze série návštěv v Le Studio De Beauté pod záštitou Institutu Orlane a výsledky pocítíte již od 3. návštěvy. Buďte spokojení se svým tělem. Zeštíhlení postavy a krásnějších kontur obličeje je nyní snadnější díky unikátnímu přístroji LPG CELLU M6. Ten byl vyvinut tak, aby aktivoval pokožku ve všech jejích vrstvách, a proto se výsledky dostavují tak brzy. Přístroj LPG dokáže cíleně eliminovat lokalizovaný rezistentní tuk a zpevňuje a vyhlazuje pokožku. Vy se tak pohodlně zbavíte pomerančové kůže (celulitidy). Ošetření LPG je vhodné nejen na tělo, ale také na obličej, krk a dekolt.

Co se bude dít?

Po přivítání a předání zážitkového poukazu na recepci se Vás ujmou naši profesionálové. Na ošetřované partie si nanesete LPG kosmetiku, obléknete speciální tělový overal a pak už jen budete relaxovat v příjemném prostředí salónu s šálkem bylinného čaje Organic slimming tea.

Co zážitek obnáší?

5 ošetření LPG,
speciální LPG overal,
aplikace LPG kosmetiky která prodlužuje účinek ošetření,
speciální bylinný Organic slimming tea.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

INSTITUT ORLANE PRAHA exkluzivně provádí ENDERMOLOGIE® BODY & FACE s inovativním LPG přístrojem poslední generace Cellu M6® ALLIANCE LAB SPA, který je pro lepší komfort integrovaný do designového lehátka.
ENDERMOLOGIE® BODY aktivuje tukové buňky skrze jejich beta receptory a spouští současně lipolýzu (štěpení a uvolňování tuků) – zpevňuje pokožku, rozbíjí uložené tukové zásoby, vyhlazuje dolíčky v kůži a zvyšuje výměnu tekutin – zabere na místech, kde cvičení ani dieta nestačí. Zaručuje zeštíhlení bez chirurgického zákroku. Pomáhá tam, kde se usazuje tuk a ochabuje pokožka.
LPG.Patentovaná biostimulační technika LPG ENDERMOLOGIE® se využívá v odborné terapii již 33 let, stále se vyvíjí ve spolupráci s nejlepšími světovými specialisty oborů fyzioterapie, dermatologie a estetické medicíny.
Výsledky LPG ENDERMOLOGIE® byly prokázány 148 odbornými studiemi (www.lpgmedical.com).
✓ Studiemi prokázáno: +80% kyseliny hyaluronové/ +46 % elastinu/ +21% vyhlazení vrásek/ +23% zpevnění pokožky.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

Prožijte nezapomenutelné chvíle s Vašimi blízkými – darujte jim zážitek jako dárek a ukažte jim, jak moc si jich vážíte, jak moc je máte rádi! Naše zážitková agentura Vám umožní darovat netradicní dárky a potešit tak opravdu každého. Dárky od Alergie potešily už sta tisíce zákazníku.