Štíhlejší a krásnější

Omlazující ošetření LPG od Institutu Orlane

Záleží vám na tom, jak vypadáte?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

800 Kč
800 Kč

Na co se budete tešit

Záleží vám na tom, jak vypadáte? Vyzkoušejte tento omlazující balíček skládající se ze série návštěv v Le Studio De Beauté pod záštitou Institutu Orlane a výsledky pocítíte již od 3. návštěvy. Buďte spokojení se svým tělem. Zeštíhlení postavy a krásnějších kontur obličeje je nyní snadnější díky unikátnímu přístroji LPG CELLU M6. Ten byl vyvinut tak, aby aktivoval pokožku ve všech jejích vrstvách, a proto se výsledky dostavují tak brzy. Přístroj LPG dokáže cíleně eliminovat lokalizovaný rezistentní tuk a zpevňuje a vyhlazuje pokožku. Vy se tak pohodlně zbavíte pomerančové kůže (celulitidy). Ošetření LPG je vhodné nejen na tělo, ale také na obličej, krk a dekolt.

Co se bude dít?

Po přivítání a předání zážitkového poukazu na recepci se Vás ujmou naši profesionálové. Na ošetřované partie si nanesete LPG kosmetiku, obléknete speciální tělový overal a pak už jen budete relaxovat v příjemném prostředí salónu s šálkem bylinného čaje Organic slimming tea.

Co zážitek obnáší?

5 ošetření LPG,
speciální LPG overal,
aplikace LPG kosmetiky která prodlužuje účinek ošetření,
speciální bylinný Organic slimming tea.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

INSTITUT ORLANE PRAHA exkluzivně provádí ENDERMOLOGIE® BODY & FACE s inovativním LPG přístrojem poslední generace Cellu M6® ALLIANCE LAB SPA, který je pro lepší komfort integrovaný do designového lehátka.
ENDERMOLOGIE® BODY aktivuje tukové buňky skrze jejich beta receptory a spouští současně lipolýzu (štěpení a uvolňování tuků) – zpevňuje pokožku, rozbíjí uložené tukové zásoby, vyhlazuje dolíčky v kůži a zvyšuje výměnu tekutin – zabere na místech, kde cvičení ani dieta nestačí. Zaručuje zeštíhlení bez chirurgického zákroku. Pomáhá tam, kde se usazuje tuk a ochabuje pokožka.
LPG.Patentovaná biostimulační technika LPG ENDERMOLOGIE® se využívá v odborné terapii již 33 let, stále se vyvíjí ve spolupráci s nejlepšími světovými specialisty oborů fyzioterapie, dermatologie a estetické medicíny.
Výsledky LPG ENDERMOLOGIE® byly prokázány 148 odbornými studiemi (www.lpgmedical.com).
✓ Studiemi prokázáno: +80% kyseliny hyaluronové/ +46 % elastinu/ +21% vyhlazení vrásek/ +23% zpevnění pokožky.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

1000 Kč
1000 Kč
2000 Kč

Praha

8 650,- 6 650,-


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.