Univerzální poukaz pro chvíle odpočinku

Poukaz nelze hradit body.

Univerzální poukaz pro chvíle odpočinku

Darujte tento univerzální poukaz těm, kteří si zaslouží chvíli klidu a regenerace.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno

Platnost poukazu do 30.06.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Užijte si chvilku klidu a vyberte si z široké nabídky relaxačních zážitků a aktivit, při kterých si pořádně odpočinete a nabydete sílu. Tento univerzální poukaz 1 000 Kč můžete využít na kterýkoliv z našich wellness zážitků. Co takhle tradiční thajská masáž nebo relaxační olejová masáž? A jak vám zní wellness pobyt s procedurami v srdci Moravy? Nechte se hýčkat a dopřejte si zasloužený relax. Přeměňte si poukaz na kredity a vyberte si zážitek při kterém si odpočinete.

Co zážitek obnáší?

Univerzální poukaz s kreditem 1000 Kč, který můžete využít na nákup zážitku z naší nabídky.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Koupit zážitekKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.