Za použití tibetských misek

Sound Bath Therapy

Už jste někdy slyšeli o Sound Bath Therapy za použití tibetských misek?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Už jste někdy slyšeli o Sound Bath Therapy za použití tibetských misek? Tento jedinečný zážitek si nyní můžete dopřát v centru Prahy. Kombinace kovů činí z misek posvátné nástroje a dává jim schopnost propojit naše vnitřní a vnější já. Při použití tibetských misek působí frekvence sedmi kovů, odpovídajících sedmi hlavním planetám a to na dvou úrovních - fyzické a duševní. Procedura ovoněná vzácnou směsí aroma olejů sestavenou dle živlů vzduchu, vody, ohně a země vytváří příjemnou atmosféru, odnáší starosti a únavu a navozuje pocit dokonalé harmonie. Doporučujeme pro posílení přirozené vitality, snížení psychického vyčerpání, eliminace nahromaděných toxinů z těla ven a uvolnění svalových a kloubních bolestí. Ideální v období přepracování, nahromaděného stresu, nebo jen pro navození zdravého spánku.

Co se bude dít?

Svůj zážitkový poukaz odevzdejte prosím před procedurou na spa recepci, dostavte se alespoň s 10-15 min předstihem, budete uvedeni do šaten kde Vám bude k dispozici skříňka obsahující župan, ručník, jednorázové spodní prádlo a pantofle. Přejete-li si dopřát sprchu před svým zážitkem počítejte s ní prosíme časově. Recepce Vás také vyzve k vyplnění zdravotního dotazníku. Terapeut či terapeutka Vás následně osobně ve spa přivítají a uvedou k samotnému zážitku. Po proceduře od nás dostanete do relaxační zóny výběr čajů a svůj zážitek můžete tak dokonale nechat doznít.

Co zážitek obnáší?

75 min proceduru Sound Bath Therapy za použití tibetských misek.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Oblečení

Volné-pohodlné. Doporučujeme nechat po masáži produkty na těle pro větší efekt hydratace, podle toho volte své oblečení.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Budete-li si dopřávat po zážitku očistu svých vlasů doporučujeme donést osobní hřeben, na který jsou Vaše vlasy zvyklé a případně i kondicionér pokud jej potřebujete kvůli rozčesání.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Kontraindikace: Těhotenství všechny trimestry, kardiaci a žilní onemocnění či křečové žíly, při onkologických onemocněních, diabetes.

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

vícero lokalit

Praha, Karlovy Vary, Říčany u Prahy, Hluboká nad Vltavou, Špindlerův Mlýn, Mladá Boleslav, Brno, Ostrava

1 650,-

Ostrava

Praha, Karlovy Vary, Říčany u Prahy, Hluboká nad Vltavou, Špindlerův Mlýn, Mladá Boleslav, Brno

1 650,-

Plzeň

1 350,-

Litoměřice

2 299,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.