Modelace a výroba ze stříbra

Staňte se designérem vlastního šperku

Tento zážitek si můžete užít osobně ve zlatnickém studiu Salaba v Praze či v Ústí nad Orlicí.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Tento zážitek si můžete užít osobně ve zlatnickém studiu Salaba v Praze či v Ústí nad Orlicí. A nebo upřednostňujete pohodlí a bezpečí vašeho domova? Pak můžete díky Google Meet a možnosti sdílené obrazovky vytvořit šperk na míru také online. Darujte sobě nebo své blízké osobě nevšední zážitek – navržení prstýnku podle vašich představ a jeho následnou výrobu. Vyberete si každý detail: tvar šperku, barvu, velikost i tvar a počet zdobných kamenů. Díky zlatnickému 3D programu uvidíte každou provedenou změnu i výslednou podobu šperku ze všech stran. Vizualizace je dokonalá. Program vám ukáže také to, jak vám bude prstýnek slušet na ruce. Nemusíte se obávat, že si nebudete vědět rady. Celým procesem vás bude provázet zkušený zlatník - designér, který se bude věnovat pouze vám. Věřte, že si tvorbu vlastního šperku užijete, nikdo jiný stejný mít nebude. Jakmile budete s designem spokojeni, zadáme vše do výroby. Hotový, opuncovaný šperk obdržíte v dárkovém balení. Zážitek je vhodný nejen k narozeninám, ale také jako dárek k výročí či k zásnubám.

Co se bude dít?

Ať už se na zážitek vydáte osobně do studia, nebo jej absolvujete online přes sdílenou obrazovku, připravte si svůj zážitkový poukaz. Následně vám ukážeme vzorky a bohatou databázi hotových designů prstýnků, které se dají pomocí zlatnického 3D programu různě upravovat a modifikovat. Zážitek z tvorby vlastního originálu trvá obvykle 1 – 1,5 hodiny. Jakmile jste spokojeni s konečnou podobou, vypočítáme jeho finální hodnotu. Ta se odvíjí od použitého zdobení jako jsou přírodní a nebo laboratorně vytvořené drahokamy i klasický zirkon. Překročí-li hodnota šperku hodnotu poukazu, domluvíme se s vámi na úhradě rozdílu. Při výrobě dbáme na nejvyšší kvalitu materiálů a zpracování. Hotový, opuncovaný a dárkově zabalený šperk vám předáme osobně ve studiu nebo zašleme poštou do 10 – 20 pracovních dnů podle složitosti výroby.

Co zážitek obnáší?

Společnou modelaci šperku v unikátním zlatnickém 3D programu,
následné vyrobení šperku ze stříbra,
dárkové balení.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný jako divák.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Před schůzkou můžete do studia zaslat i obrázek prstýnku, který se vám líbí a chtěli byste jej vytvořit, nebo popustíte uzdu představivosti a navrhnete si svůj design. V případě zájmu o zhotovení jiného šperku např. přívěsku apod. je možné se domluvit s provozovatelem.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Hodnocení zážitku

5 (2 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Ústí nad Orlicí

Praha

10 000,-

vícero lokalit

Praha, Ústí nad Orlicí

20 000,-

Ústí nad Orlicí

Praha

20 000,-

Praha

od 5 000,-

Praha

od 10 000,-


Podobné zážitky

Nejprodávanější

Praha

2 420,-

Pardubice

4 500,-

Bečov nad Teplou

od 2 999,-

Bečov nad Teplou

od 4 499,-

Bečov nad Teplou

od 4 999,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.