Numerologie aneb Co Vám přejí čísla

Numerologie aneb Co Vám přejí čísla

Víte, kdo opravdu jste?

 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Víte, kdo opravdu jste? Znáte se dobře? Nebo naopak nechápete, proč se Vám některé věci dějí a jiné zase ne? Poznejte blíže svůj charakter, schopnosti, dovednosti a povahové rysy. Díky výkladu profesionálního numerologa získáte představu o svých silných a slabých stránkách a o tom, jak je ve svém životě nejlépe využít; jakým jste obdařeni talentem a čemu byste se měli do budoucna věnovat. Numerologie je starobylé učení, jenž se zabývá významem čísel v datu narození. Rozeznává jejich hodnotu, emoční kvalitu a energii, čímž umožňuje poznání individuální osobnosti a jedinečných charakterových rysů. Nenechávejte numerologii dvířka pouze pootevřená, poodkryjte tajemství čísel.

Co se bude dít?

Po příchodu budete stručně obeznámeni s tím, co vše se o sobě a svém životě můžete pomocí numerologie dozvědět. Porozumíte tomu, co vlastně znamenají jednotlivé číslice v datu Vašeho narození a také jakou energii Vám dodává Vaše jméno. Dozvíte se, jakou životní cestou jdete, co Vás na ní může čekat, co se Vám staví do cesty jako překážka a co Vás na ní podporuje, jaké jsou Vaše šťastnější dny. Naučíte se vypočítat si, jakou kvalitu má zrovna rok, který prožíváte a co všechno v něm můžete očekávat a jak aktivně této energie využít ke svému prospěchu. Během výkladu se budete moct ptát i na další témata, která Vás zajímají.

Co zážitek obnáší?

2 hodinová konzultace s numeroložkou, osobní numeroskop (v případě dodání data narození předem), nealko pití.

Balíček neobsahuje

Stravu, odvoz na místo konání zážitku

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Není možný

Počasí

Nemá vliv

Oblečení

Pohodlné

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz

Poznámka

Při rezervaci nám prosím sdělte datum Vašeho narození, na jejichž základě Vám numeroložka předem připraví Váš Numeroskop (nechcete-li nám poskytnout Vaše datum narození, budete o tento výstup ochuzeni). Konzultace pouze ve všední dny (od 9.00 hod do 15.00 hod).

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

5 (4 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitekKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.