Dárky ke Dni otců

Potěšte svého tátu dárkem v podobě zážitku, na který jen tak nezapomene. Díky originálním zážitkům se mu postaráte o krásné překvapení, na které bude ještě dlouho vzpomínat.


Dárky ke Dni otců

Náš tip

Praha - Letňany

2 890,-

Novinka

Orlická přehrada

6 900,-

Novinka

Orlická přehrada

4 500,-

Kolín

4 900,-

Varvažov v Krušných horách/Rovečné na Vysočině

1 950,-

Roudnice nad Labem

6 899,-

vícero lokalit

Česká Lípa, Plzeň, Brno - Tuřany, Praha Letňany, Ostrava, Karlovy Vary, Roudnice nad Labem, Benešov, České Budějovice - Hosín, Hradec Králové, Příbram

od 2 800,-

okres Ústí nad Orlicí

2 450,-

Varvažov v Krušných horách

3 900,-

vícero lokalit

Praha, Karlovy Vary, Špindlerův Mlýn, Říčany u Prahy, Mladá Boleslav, Hluboká nad Vltavou, Brno, Ostrava

1 440,-

Šiklův Mlýn

5 100,-

Okres Příbram

3 630,-
Dárky ke Dni otců

Potěšte svého tátu dárkem v podobě zážitku, na který jen tak nezapomene. Díky originálním zážitkům se mu postaráte o krásné překvapení, na které bude ještě dlouho vzpomínat.

Zážitky plné akce

Má váš tatínek rád adrenalin? To ho potěší jízda rychlým autem, seskok padákem, bungee jumping či jiná podobná bláznivina. Otestuje si tak své hranice a zažije něco, co bude zážitkem na celý život.

Pokud má blízko ke sportu, radost mu určitě uděláte sportovním zážitkem. Díky němu se buď zlepší ve sportovní aktivitě, ke které má blízko, nebo objeví něco úplně nového a nevyzkoušeného. Vybrat mu můžete i zážitek s vyhlášeným slavným sportovcem.

Pro požitkáře

A pokud si potrpí spíše na klidněji strávené chvíle, pak s gurmánským, pobytovým či relaxačním zážitkem vedle nešlápnete. Třeba taková degustace alkoholu či jídel ve vyhlášené restauraci rozhodně potěší jeho chuťové pohárky. A pokud nedá dopustit na pivo, dopřejte mu pivní lázně. Ty totiž nadchnou všechny, nejen milovníky tohoto zlatavého moku.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.