Superjízda v Chevrolet Camaro 2010

Usaďte se za volant vozu z divize General Motors, který byl poprvé světu představen v roce 1966 a vyrazte společně vstříc dobrodružství.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Usaďte se za volant vozu z divize General Motors, který byl poprvé světu představen v roce 1966 a vyrazte společně vstříc dobrodružství. Vy si vyzkoušíte na vlastní kůži o něco novější verzi a to Chevrolet Camaro 2010. Superjízda v tomto voze je opravdu zážitkem, který si rozhodně nesmíte nechat ujít. Na nic nečekejte a připravte se na svou životní jízdu… právě vyrážíme!

Co se bude dít?

Na místě konání se prokážete svým platným zážitkovým poukazem, poté Vás čeká instruktáž a seznámení se z vozem. Budete mít prostor se vyfotografovat a vyberete si, zda chcete jet s instruktorem, nebo sami. Je zcela na Vás, kam vyrazíte, trasu si určujete sami, bez jakéhokoliv omezení. Jelikož jízdy probíhají v reálném provozu, je nutné jezdit dle předpisů.

Co zážitek obnáší?

15 minut řízení vozu Chevrolet Camaro 2010, povinné ručení, havarijní pojištění s 10% spoluúčastí, PHM, dálniční známku na voze, až 3 spolujezdci, instruktáž a seznámení se s vozem, možnost jízdy bez instruktora, 5 min. fotografování s vozem (nezapočítává se do času jízdy).

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Chevrolet Camaro je sportovním vozem automobilky Chevrolet, divize General Motors, běžně označovaným jako muscle car nebo spíše pony car. Do prodejů vstoupil 29. září 1966 jakožto modelový ročník 1967 a byl uveden jako konkurenční model pro Ford Mustang. Automobil sdílel podvozkovou platformu a hlavní komponenty s vozem Pontiac Firebird, taktéž představeným pro rok 1967. Během výroby se vystřídaly celkem 4 generace vozu, než byla produkce ukončena v roce 2002. Značka Camaro byla ovšem oživena jako koncept v roce 2006, který nakonec vedl k začátku výroby páté generace v roce 2009.

První zmínky o tom, že Chevrolet připravuje konkurenci pro Ford Mustang, začaly pronikat do tisku již v roce 1965. Roku 1966 uspořádal mateřský koncern General Motors tiskovou konferenci v Detroitu, kde generální manažer divize Chevrolet Pete Estez oznámil novou produkční řadu automobilů se jménem, které odpovídalo tehdejší tradici značení pojmenování automobilů počínaje písmenem C (Corvair, Chevelle, Corvette). Poté, co bylo odhaleno jméno Camaro, se zástupci tisku zeptali, co to slovo znamená. Odpovědí bylo: "Malé zlé zvířátko, které požírá Mustangy.

První Camaro mělo konkurovat hlavně vozu Ford Mustang, jehož úspěchu ale nikdy nedosáhlo. Bylo vyrobeno 230 799 kusů. Nebyl to ale ryze sportovní vůz jako Chevrolet Corvette, byl dodáván jako 4-místné coupé nebo kabriolet. Vůz měl samonosnou karoserii a velký výběr motorů. Na výběr byly 2 šestiválce (3,8 L a 4 L) a 6 vidlicových osmiválců (od 5,3 L do 6,5 L). Dodávaly se 3 převodovky - třístupňová s pákou pod volantem, čtyřstupňová s pákou na podlaze nebo automatická. Jen málo vozů mělo sportovní SS-package se zesíleným předním odpružením, dvojitým výfukem, koly 15x7 a motorem o výkonu 257,4 kW. Stejnou výrobní platformu (avšak odlišné motorizace a drobné designové změny karoserie) sdílel i Pontiac Firebird.

Již šestá generace byla představena veřejnosti 16. května 2015, prodej začal ještě téhož roku ovšem jako modelový ročník 2016. Vůz používá platformu GM Alpha sdílenou s vozy Cadillac ATS a CTS, nově s přední nápravou typu MacPherson. S šestou generací se vrátila výroba do Spojených států amerických z Kanady, kde probíhala už od čtvrté generace. Stejně jako pátá generace se nabízí jako coupé a kabrio. S velmi podobnou výbavou je o 91 kg lehčí. Po dlouhé době se vrací do výroby verze se čtyřválcovým motorem 2,0 EcoTec vybaveným turbodmychadlem (205 kW / 400 N·m). Další motorizace vycházejí z předchozí generace - 3,6 V6 (250 kW / 385 N·m), 6,2 V8 (339 kW / 617 N·m) a 6,2 V8 ve verzi pro packet ZL1 s výkonem 480kW a kroutícím momentem 880 N·m. Motorizace lze (omezeně) kombinovat buďto s manuální 6rychlostní převodovkou nebo 8stupňovou automatickou převodovkou. Model ZL1 ovšem využívá 10stupňovou automatickou převodovkou navrženou a patentovanou koncernem Ford.Model ZL1 je schopen zrychlit z 0-60 mil za hodinu (97 km/h) za 3,5 vteřiny a zajet čtvrt-míli za 11,4s. Oficiální rychlostní limit je 319 km/h.

Nové Camaro pro rok 2019 je Yenko/SC Camaro připravené pro modelový rok 2019 ve dvou stupních úprav je toho ukázkovým příkladem. V přídích těchto vozů bude uložen nově postavený a kompresorem přeplňovaný osmiválec LT1 o objemu 6,8 litru s hliníkovým blokem motoru, řadou kovaných komponentů a hlavami válců opracovanými CNC.

První z této dvojice v podobě Yenko/SC Stage I Camaro se díky svému motoru pyšní nejvyšším výkonem 622 kW (846 k), zatímco druhé provedení pojmenované Yenko/SC Stage II Camaro má nabízet výkon 745 kW (1012 k) a točivý moment 1185 N.m.

Doprovod

Jsou možní až 3 spolujezdci.

Počasí

Má vliv.

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

Platný zážitkový poukaz, OP a řidičské oprávní skupiny B, podepisuje se smlouva o pronájmu vozu.

Poznámka

Jízdu si mohou užít i děti od 150 cm a s váhou nad 36 kg jako spolujezdci. Menším dětem je nutné zajistit autosedačku nebo podsedák. V případě nepříznivého počasí (silný déšť, mlha, sníh, náledí apod.) se jízda nekoná a bude vám nabídnut náhradní termín. Klient podepisuje smlouvu o pronájmu, ve které potvrzuje svoji 10% spoluúčast v případě nehody při výši škody od 10.000,- Kč do 150.000,- Kč.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Dobrý zdravotní stav. Účastník akce musí být způsobilý pro řízení motorového vozidla a nesmí být pod vlivem jakýchkoliv omamných a návykových látek.

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Praha - Čakovice

od 1 590,-

Praha - Čakovice

od 1 990,-

Praha - Čakovice

od 2 590,-

Praha - Čakovice

od 2 990,-

Praha - Čakovice

od 3 499,-

Praha - Čakovice

od 1 999,-

Praha - Čakovice

od 2 599,-

Praha - Čakovice

od 1 599,-


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou Náš tip

Praha

od 1 770,-

Velký Masarykův okruh Brno

od 5 149,-

Velký okruh Autodrom Most

od 5 149,-

Velký okruh Autodrom Most

od 9 149,-

Ověřeno Darinou 51% sleva Nejprodávanější

Hradec Králové

5 980,- od 2 899,-

32% sleva Nejprodávanější

Hradec Králové

1 190,- od 799,-

Nejprodávanější

Plzeň

3 330,-

Olomoucký kraj (Hlubočky)

1 790,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.