Trojnásobný mistr ČR ve dvouhře…

Stolní tenis s Radkem Košťálem

Pokud je stolní tenis Váš oblíbený sport a chtěli jste si ho vždy zahrát s profesionálním hráčem a mistrem tohoto sportu, tak je to zážitek přesně pro Vás.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Pokud je stolní tenis Váš oblíbený sport a chtěli jste si ho vždy zahrát s profesionálním hráčem a mistrem tohoto sportu, tak je to zážitek přesně pro Vás. Máte příležitost si zahrát s několikanásobným Mistrem České republiky ve všech kategoriích. Budete hrát s bývalým reprezentantem ČR, účastníkem evropských a světových šampionátů Radkem Košťálem, který Vám ukáže, co vše jde s bílým míčkem dokázat! Ukáže Vám různé rotace, podání a jiné údery, kterými pak můžete zaskočit své soupeře. Přijďte si zahrát jeden z nejrozšířenějších sportů na světě s opravdovým profíkem.

Co se bude dít?

Se svým trenérem se potkáte na recepci nového tréninkového centra a předložíte mu zážitkový pokaz. V šatně se převléknete a přesunete se do haly. Můžete si také zapůjčit profesionální pálku. Po krátkém rozcvičení si uděláte představu, co vše byste chtěli vyzkoušet a případně se naučit. Můžete si zvolit výuku různých rotací a jiných ping-pongových dovedností a poradit se s Radkem Košťálem, na čem máte zapracovat.

Co zážitek obnáší?

1 hodina stolního tenisu,
zapůjčení profi pálky,
míčky,
pitný režim
a připraveného profíka Radka Košťála coby trenéra.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Radek Košťál hraje nejvyšší české soutěže a působí jako trenér sportovních kempů mládeže a dospělých.

Na začátku kariéry vybojoval tituly Mistrů České republiky a k tomu i medaile na evropských mládežnických šampionátech. Postupně tak získal mnoho titulů mistrů ČR a to jak v různých kategoriích jednotlivců, tak i ve družstvech. Na jeho pálce skončili i mistři světa jako je Werner Schlager, nebo největší světová ikona a legenda Jan-Ove Waldner.

Doprovod

Je možný - nad rámec 4 osob pro hru jen jako divák.

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Sportovní oblečení, sálová obuv.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, OP, nebo jiný doklad totožnosti.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Místo konání

Koupit zážitek

Podobné zážitky

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Pec pod Sněžkou

od 1 400,-

Únětice u Prahy

1 890,-

Sněžník

1 990,-

Netolice

od 1 200,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.