Mám poukaz |Kapitánská zkouška na luxusní lodi

Splňte si klukovský sen a staňte se kapitánem. Absolvujte celodenní osmihodinový kurz na luxusní lodi zakončený praktickou zkouškou pro získání průkazu “vůdce malého plavidla”.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2023

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

novinka

Na co se budete tešit

Díky průkazu budete smět řídit motorovou loď až do délky 20 metrů, bez omezení výkonu motoru. Po složení praktické zkoušky je potřeba splnit i zkoušku z teorie přímo na Státní plavební správě, na kterou vás připraví v průběhu kurzu.

Co se bude dít?

Po příchodu předložíte instruktorovi váš voucher. Výstupní místo je stejné jako nástupní, pokud není dohodnuto jinak. O průběhu zkoušky vás budeme informovat v průběhu našeho kurzu a připravíme vás na složení zkoušek. V rámci celodenního kurzu vás nejdříve seznámíme se základními úkony, které je potřeba provést před samotným vyplutím, jako je kontrola motoru, vázání uzlů a následně vás naučíme základní manévry při odplouvání a připlouvání, vplutí vpřed a vzad, proplutí plavebními komorami. Vše si následně vyzkoušíte pod dozorem zkušeného instruktora, který vás vším provede. Po absolvování celodenního kurzu a splnění praktické zkoušky obdržíte osvědčení o ověření praktických dovedností při vedení malého plavidla, který budete potřebovat k tomu, abyste se mohli přihlásit na zkoušku z teorie.

Co zážitek obnáší?

Celodenní kurz (8 hodin) na luxusní lodi,
certifikovaný lektor po celou dobu kurzu,
spotřebu PHM po dobu plavby,
poplatky za kotvení,
provedení závěrečné zkoušky,
vystavení osvědčení o ověření praktických dovedností.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Počasí

Má vliv – v případě silného nárazového větru nelze kurz uskutečnit.

Oblečení

Pohodlné.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Celkový počet účastníku na kurzu je 4 – 6 osob.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

České Budějovice

1 290,-

Praha - Modřany

2 999,-

Český Krumlov

1 340,-

vícero lokalit

1 699,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.