Legendární VELOREX

….

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

….aneb projížďka „Hadraplánem“ (Velorex 16/350). Máte chuť zažít opojné vzrušení z jízdy, kdy se vítr ze všech stran opírá do plachet Vámi řízeného stroje, také zvaného "Hadrák"? Chcete si připadat jako malé dítě, kterému táta za odměnu svěří řízení svého vyžehleného mazlíka, nebo se vžít do role Dalibora Vrány z filmu Vrchní, prchni? Vyzkoušet si, jak se takové vozítko vlastnoručně řídí, ale i roztláčí? Teď máte tu možnost! Zveme Vás na výlet a věříme, že se Vám bude líbit a naplno si ho užijete.

Co se bude dít?

Po příjezdu na místo konání Vás instruktor seznámí s řízením vozidla a poté se vydáte na zhruba 50-ti kilometrovou cestu po běžných komunikacích. Trasa je vedena malebnou krajinou a zážitek si můžete zpestřit návštěvou několika atraktivních a turisty vyhledávaných míst – poutní kostel Homol, hrad Potštejn, rozhledna Vrbice. Během cesty Vám instruktor povypráví o zajímavé historii tohoto vozu, a pokud budete chtít, je možná i krátká zastávka na občerstvení.

Co zážitek obnáší?

Instruktáž, řízení tříkolky Velorex pod dohledem instruktora po části z naplánované trasy cca 20 minut (zbytek cesty na místě spolujezdce), spotřeba pohonných hmot.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku, případné vstupné na památky, občerstvení

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný pouze vlastním doprovodným vozidlem

Počasí

Může mít vliv na atraktivitu zážitku

Oblečení

Pohodlné, ale myslete na to, že budete řídit Velorex

Na co určitě nezapomenout

Platný zážitkový poukaz, řidičské oprávnění skupiny B.

Poznámka

V případě zájmu o prohlídku historických památek na trase jízdy, prosím, nahlaste tuto skutečnost při rezervaci termínu. Doba trvání zážitku se prodlouží o čas strávený u památek. Pokud bude chtít zážitek využít milovník vozu Velorex mladší 18-ti let, pak pouze na místě spolujezdce po celou dobu trvání zážitku a dítě do 15-ti let pouze za přítomnosti zákonného zástupce či jednoho z rodičů v doprovodném voze.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav, účastníci absolvují aktivitu na vlastní nebezpečí a jsou si vědomi svého zdravotního stavu. Účastník nesmí být pod vlivem jakýchkoliv omamných a návykových látek. Maximální hmotnost klienta je 115 kg.

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

5 (24 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Podobné zážitky

Ověřeno Darinou Náš tip

Praha

od 1 770,-

Velký Masarykův okruh Brno

od 5 149,-

Velký okruh Autodrom Most

od 5 149,-

Velký okruh Autodrom Most

od 9 149,-

Ověřeno Darinou 51% sleva Nejprodávanější

Hradec Králové

5 980,- od 2 899,-

32% sleva Náš tip

Hradec Králové

1 190,- od 799,-

Nejprodávanější

Plzeň

3 330,-

Olomoucký kraj (Hlubočky)

1 790,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.