Bojové umění pro děti u vás doma

Sledují vaše děti rády scény s hollywoodskou hvězdou Brucem Lee či Yip Manem?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Sledují vaše děti rády scény s hollywoodskou hvězdou Brucem Lee či Yip Manem? Dopřejte jim stát se na chvíli mistrem bojového umění - kung fu. Začít mohou s tím nejlepším - Mistrem Zubaryevem. Lekce je zaměřena na co nejjednodušší avšak účinné techniky, které lze zvládnouti v ranném věku. Trénink Wing Chun Kung Fu pro děti směřuje k rozvoji motorických a koordinačních dovedností. Zkuste 90 minutovou bojovou přípravu u vás doma.

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předložíte svůj zážitkový poukaz. Následovat bude zahájení zážitku, kde se nejdříve dozvíte o tradičních bojových umění a technikách Wing Chun a proberete vaše možností a očekávání. Před praktickou částí se vždy provádí rozcvička formou hry, která umožňuje propracování těla a jeho přípravu na intenzivnější cvičení. Poté již bude následovat praktická část lekce sebeobrany a bojové techniky Wing Chun. Učíme se zde principy a bojová techniky, koordinaci vlastního těla, jak vnímat prostor kolem nás a nesoustředit se pouze na jednoho útočníka, jak kontrolovat nejen energii útoku, ale i své vlastní tělo. Během tréninků poznáte taky efektivitu klasických bojových technik Wing Chun - technik lepících rukou: rozvíjí citlivost, reakce a koordinaci. Učí vyrovnat se s fyzickou přesilou protivníka, správně využívat vlastní sílu a využívat výhody blízké vzdálenosti. Podobná cvičení jsou i pro nohy.

Co zážitek obnáší?

90 min. cvičení, konzultace zdravotního stavu klienta a kondičních možností, na závěr rozbor dosažených výsledků (upozornění na slabiny, doporučení ke zlepšování/ zbavení se potíže). Doprava Mistra po Praze a do 10 km od hranice Prahy.

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec balíčku. Dopravu trenéra nad 10 km za hranici Prahy.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

U nezletilých dětí nutný - jeden z rodičů či zákonný zástupce.

Oblečení

Pohodlné sportovní.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Minimální věk účastníka je 12 let (u nezletilých dětí je nutný doprovod jednoho z rodičů či zákonného zástupce). Jestli-že by se cvičení mělo konat ve vzdálenosti delší tj. nad 10 km za hranicí Prahy, je nutné se při rezervaci termínu domluvit na doplatku za dopravu nad rámec uvedených 10 km.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav, Wing Chun je vhodný pro dětí a mládež, pro kluky i dívky. Pro každého se vybírá individuální program, který počítá se specifickými charakteristikami daného dítěte i jeho psychiky.

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

vícero lokalit

1 500,-

vícero lokalit

1 500,-

Praha (u vás doma)

1 500,-

Praha (u vás doma)

1 599,-

vícero lokalit

1 500,-

Praha (u vás doma)

1 500,-


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.