FREEX – interaktivní trampolínové centrum

Co takhle najít aktivitu, která se dá dělat v téměř každém věku a za každého počasí? Přijďte si zaskákat do interaktivní trampolínové arény.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Nejen děti, ale i vy se můžete vydovádět na trampolínách. Zábavné skákání ve Freex, interaktivním trampolínovém centru v Říčanech, donutí každý sval vašeho těla k pohybu. Freex spojuje sportovní aktivitu s jedinečným audiovizuálním zážitkem. Vstupte do interaktivního světa her, které nemá limity.

Co se bude dít?

Čeká vás nekonečná zábava v jedinečném trampolínovém parku v ČR, který obsahuje ty nejkvalitnější trampolíny, interaktivní hry se senzory pohybu, laserovou show a jednu z největších projekcí v ČR.

Co zážitek obnáší?

Celodenní vstupné včetně protiskluzných ponožek Freex.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Jako divák je možný. V případě účasti je nutné uhradit doplatek.

Oblečení

Sportovní oblečení.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Tento zážitek není nutné rezervovat předem. Můžete se dostavit kdykoliv v otevírací době Interaktivního trampolínového centra Freex, která je uvedena na https://freex.cz/contact. Minimální věk 2 roky, děti do 14 let mohou vstoupit pouze pod soustavným dohledem dohlížející osoby, která dosáhla plnoletosti a je svéprávná.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Místo konání

Koupit zážitek

Podobné zážitky

Ověřeno Darinou náš tip

Praha

od 1 900,-

Ověřeno Darinou náš tip

Praha

od 1 770,-

Ověřeno Darinou náš tip

Praha

od 2 070,-

Ověřeno Darinou - 600 Kč

Most

4 990,- od 4 390,-

Ověřeno Darinou Nejnižší cena

Most

3 799,-

Plzeň

3 900,-

vícero lokalit

3 999,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.