Bojové umění kung fu pro děti

Seznamte se s tradičním bojovým uměním Wing Chun Kung Fu, které získalo popularitu po celém světě díky mistru Yip Man a známé hollywoodské hvězdě Bruce Lee (žák Yip Mana).

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Seznamte se s tradičním bojovým uměním Wing Chun Kung Fu, které získalo popularitu po celém světě díky mistru Yip Man a známé hollywoodské hvězdě Bruce Lee (žák Yip Mana). Tréninky dětí jsou koncipovány jako všestranná sportovně – bojová příprava orientovaná k rozvoji obecných motorických a koordinačních dovedností dětí. Lekce jsou zaměřené na co nejjednodušší techniky, které lze zvládnout i v ranném věku a bez rozdílu v pohlaví pod vedením Mistra Zubaryeva.

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předložíte svůj zážitkový poukaz. Následovat bude zahájení zážitku, kde se nejdříve dozvíte o tradičních bojových umění a technikách Wing Chun a proberete vaše možností a očekávání. Před praktickou částí se vždy provádí rozcvička formou hry, která umožňuje propracování těla a jeho přípravu na intenzivnější cvičení. Poté již bude následovat praktická část lekce sebeobrany a bojové techniky Wing Chun. Učíme se zde principy a bojová techniky, koordinaci vlastního těla, jak vnímat prostor kolem nás a nesoustředit se pouze na jednoho útočníka, jak kontrolovat nejen energii útoku, ale i své vlastní tělo. Během tréninků poznáte taky efektivitu klasických bojových technik Wing Chun - technik lepících rukou: rozvíjí citlivost, reakce a koordinaci. Učí vyrovnat se s fyzickou přesilou protivníka, správně využívat vlastní sílu a využívat výhody blízké vzdálenosti. Podobná cvičení jsou i pro nohy.

Co zážitek obnáší?

90 min. cvičení, konzultace zdravotního stavu klienta a kondičních možností, na závěr rozbor dosažených výsledků (upozornění na slabiny, doporučení ke zlepšování/ zbavení se potíže).

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Mistr Alex Zubarjev projevil svůj zájem o oblast bojových umění již ve svých 10ti letech.

V roce 2005 začal navštěvovat školu bojových umění Kung Fu Wing Chun a v roce 2009 se stal trenérem. Od roku 2010 je předsedou spolku Evropská asociace WING CHUN (dříve SPORT CLUB COBRA). Na téma bojových umění pravidelně publikuje a pořádá nejrůznější semináře. Stal se trenérem řady uznávaných sportovců z různých odvětví sportu. Například reprezentačního týmu České republiky v plážovém volejbalu Kolocová & Sluková (Kiki & Maki), brankářky ženského týmu "FbC Panthers Praha" florbalové extraligy žen ČR Marie Topolové, nebo mistra České republiky v pétanque trojic (2015) a certifikovaného trenéra mezinárodní federace pétanque (FIPJP) Petra Fuksy.

Cílem trenéra – Alexe Zubarjeva je komplexní rozvoj zdraví každého klienta tak, aby se postupně stával silnějším fyzicky i psychicky. Svůj život věnoval sportu a osobnímu rozvoji a v rámci hierarchie tradiční Asijské školy stal Mistrem 5. danu tradiční školy Kung Fu, prezidentem Evropské asociace školy Kung Fu, šéf-instruktorem Mezinárodní federace tradičních bojových umění.

Doprovod

U nezletilých dětí nutný - jeden z rodičů či zákonný zástupce.

Oblečení

Pohodlné sportovní.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Minimální věk účastníka je 12 let (u nezletilých dětí je nutný doprovod jednoho z rodičů či zákonného zástupce).

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav, Wing Chun je vhodný pro dětí a mládež, pro kluky i dívky. Pro každého se vybírá individuální program, který počítá se specifickými charakteristikami daného dítěte i jeho psychiky.

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

vícero lokalit

Praha, Praha (u vás doma)

1 500,-

Praha (u vás doma)

Praha

1 500,-

Praha (u vás doma)

Praha

1 500,-

vícero lokalit

Praha, Praha (u vás doma)

1 599,-

Praha (u vás doma)

Praha

1 599,-

vícero lokalit

Praha, Praha (u vás doma)

1 500,-

Praha (u vás doma)

Praha

1 500,-


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Pec pod Sněžkou

od 1 400,-

Únětice u Prahy

1 890,-

Sněžník

1 990,-

Netolice

od 1 200,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.