Zážitkové dárky pro dědu

Zvolit vhodný dárek pro dědečka nemusí být tak snadné. Ale lámat hlavu si nemusíte. Máme pro vás tipy na ty nejzajímavější dárkové zážitky, kterými ho zahřejte u srdce.


Zážitkové dárky pro dědu

50% sleva Nejprodávanější

Přes 30 střelnic po celé ČR

3 999,- 1 999,-

50% sleva Nejprodávanější

Přes 30 střelnic po celé ČR

1 999,- 999,-

50% sleva Nejprodávanější

Přes 30 střelnic po celé ČR

1 799,- 899,-

Novinka

Hradec Králové

4 840,-

vícero lokalit

do 50 km od Hradce Králové, do 100 km od Hradce Králové

od 4 330,-

Únětice u Prahy

1 890,-

Domažlice

od 5 999,-

Benátecká Vrutice

3 300,-

Vícero lokalit

Praha, Brno, Liberec, Svitavy, Olomouc, Pardubice, Hradec Králové

od 1 699,-

Praha

3 770,-

Netolice

od 1 200,-

vícero lokalit

okres Příbram, Mladá Boleslav, Brno - Tuřany, Ostrava, Erpužice , Praha

od 2 400,-
Zážitkové dárky pro dědu

Zvolit vhodný dárek pro dědečka nemusí být tak snadné. Ale lámat hlavu si nemusíte. Máme pro vás tipy na ty nejzajímavější dárkové zážitky, kterými ho zahřejte u srdce.

Pro aktivní dědečky

Musíme brát v potaz to, že děda už není žádný mladý odvážlivec, takže ho asi nebudeme hned posílat na tandemový seskok. Ale výjimka potvrzuje pravidlo a pokud se zrovna váš děda cítí na pořádnou akci, tak proč mu ji nedopřát. Třeba v kategorii adrenalinových zážitků najdete něco, z čeho bude nadšený. Co třeba zbraně a střelba? Pokud se děda zajímá o luxusní vozy, co třeba vybrat jízdu v mustangu či jiném supersportu?

Potěšení u dobrého jídla

Dědečka jistě potěšíte vytříbenou gurmánským zážitkem, díky kterému si bude moci užít prvotřídní hostinu na zajímavém místě, jako například na lodi. Případně mu můžete darovat degustaci, a to nejen jídla, ale i alkoholu jako jsou koňaky, víno či šampaňské.

Zasloužený relax

Co si budeme povídat, člověk na stará kolena potřebuje odpočívat víc než kdy předtím. Proto dárek v podobě wellness přijde rozhodně vhod a uvidíte, že ho dědeček ocení. Krásným plusem u takového dárku je i fakt, že bude blahodárně působit na dědečkovo zdraví, což je také velmi důležité. K zajímavým a blahodárně působícím relaxacím patří beze sporu pivní lázeň.

S pohybem ke zdraví

Být už ve svých letech rozhodně neznamená, že člověk ztrácí chuť k životu a aktivním činnostem. Pokud je váš dědeček plný energie, radost mu určitě uděláte sportovním zážitkem. Nemusí hned lézt na hory, ale může vyzkoušet něco, co si opravdu užije, jako třeba golfový zážitek i oblíbenou lukostřelbu. A je-li děda pohybově více zdatný, určitě si užije kurz latinskomarického tance či kurz běžeckého lyžování.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.